نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستين هتل 5 ستاره‌ قشم تا شب عيد راه مي‌افتد

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/11
مدیر عامل سازمان منطقه‌ آزاد قشم از راه‌اندازی نخستین هتل پنج ستاره‌ قشم تا نوروز 92 خبر داد . "اسفندیار حیدری‌ پور" با اشاره به افزایش ظرفیت‌ هتل‌ها در جزیره و بهره‌ برداری از تعدادی هتل در ماه‌های اخیر ، اظهار کرد : تا شب عید ، نخستین هتل پنج ستاره‌ جزیره‌ قشم با حدود 30 میلیارد تومان سرمایه‌ بخش خصوصی راه‌اندازی می‌شود . عملیات اجرایی تعدادی هتل دیگر نیز آغاز شده است که آن‌ها هم به‌ زودی در چند مرحله بهره‌ برداری می‌شوند . او در ادامه‌ سخنانش ، روند پیشروی پروژه‌های گردشگری در این جزیره را خوب ارزیابی کرد و گفت : امسال با راه‌اندازی یک شرکت هواپیمایی جدید در جزیره و برقراری پرواز به تمام شهرهای ایران‌ ، ظرفیت هوایی و متعاقبا پذیرش گردشگران را به قشم افزایش داده‌ایم . حیدری‌ پور در پاسخ به این پرسش که با توجه به افزایش نرخ بلیت‌ها و گرانی مسیر هوایی قشم ، آیا تعاملی برای دادن تخفیف به تورها و گردشگران صورت می‌گیرد ؟ بیان کرد : تورها معمولا یک قیمت مشخص دارند و اگر بررسی شود ،‌ افزایش چندانی در نرخ تورها دیده نمی‌شود . وی اضافه کرد : در مسیر دریایی نیز امکانات حمل و نقل دریایی تغییر کرده و شناورهای مناسبی جایگزین شده است . حالا تقریبا از شناورهای استاندارد استفاده می‌کنیم و هر ماه یکی دو شناور بزرگ هم به ظرفیت خدماتی دریایی ما اضافه می‌شود .