نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يازده روستا در تهران «روستاي هدف گردشگري» مي‌شوند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/11
یک کارشناس حوزه‌ی گردشگری در استان تهران از در دست بررسی بودن 11 روستای این استان در کار گروه گردشگری با هدف تبدیل شدن به روستای هدف گردشگری خبر داد . "علی رفیعی" در تشريح اين خبر گفت : در کار گروه گردشگری استان که سه‌ ماه پیش برگزار شد ،‌ 11 روستا با هدف تبدیل شدن به روستای هدف گردشگری معرفی شدند تا بعد از بررسی کارشناسان ، در صورت موافقت به‌ عنوان روستای هدف گردشگری ثبت شوند . وی توضیح داد : کار گروه گردشگری ، انجام کار کارشناسی و بررسی روستاهای معرفی‌ شده را براساس آیتم‌های مورد نظر بر عهده دارد . سپس حدود 20 دستگاه و متولی ، بررسی روستاها را در عنوان جدید انجام می‌دهند و در صورت تأیید این دستگاه‌ها ، اقدامات بعدی برای تبدیل کردن این روستاها به روستای هدف گردشگری انجام می‌شوند . او روستای «پس‌قلعه» در دربند و روستای «سنگان» در جاده‌ی امامزاده داوود را از جمله روستاهای معرفی‌ شده برای تبدیل شدن به روستای هدف گردشگری دانست و افزود : روستای «پس‌قلعه» قابلیت‌های فراوانی برای تبدیل شدن به روستای هدف گردشگری دارد ؛ ولی در سال‌های گذشته ، کارهای کارشناسی برای تبدیل شدن آن به روستای هدف گردشگری به‌ شکل کامل انجام نشده است .