نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ثبت ملي ورزشگاهي به قدمت تاريخ معاصر

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/10
از روزي كه وزرشگاه امجديه 10 سال قبل‌تر از زماني كه فدراسيون فوتبال ايران تاسيس شود ، در باغ اهدايي امجد السلطنه بر پا شد و تهراني‌ها صاحب يك ورزشگاه در مركز شهر خود شدند ، اتفاقات تاريخي بسياري در اين ورزشگاه رخ داده است . اين ورزشگاه پير از روزي كه در سال 1306 به روي علاقه‌مندان گشوده شد ، تا امروز ماجراهاي زيادي به خود ديده است . از روزي كه فوتبال ايران در اين ورزشگاه هندوستان را برد و براي اولين بار به بازي‌هاي المپيك در سال 1964 راه يافت تا زماني كه ميزبان جام آسيا شد ؛ جامي كه ايران در يك بازي شبه فينال در حالي كه براي قهرماني به يك مساوي احتياج داشت ، اسرائيل را شكست داد و اولين قهرماني ايران در جامي كه بعدها به عنوان جام ملت‌هاي آسيا ناميده شد ، رقم خورد . 42 سال مي‌گذرد از زماني كه تاج ( استقلال ) در امجديه هاپوئل تل‌آويو را دو بر يك مغلوب كرد و نخستين قهرماني باشگاه‌هاي آسيا را براي كشورمان به ارمغان آورد . سال‌ها مي‌گذرد از آن روز تاريخي كه سالن كشتي امجديه پذيراي يك مراسم ورزشي با حضور پيشكسوتان كشتي بود . وقتي غلامرضا پهلوي ( برادر شاه ) وارد سالن شد ، با سكوت و بي‌اعتنايي مردم روبه‌رو شد ، اما پس از رفتن او وقتي پهلوان تختي با همان تواضع و سر فروافتاده‌اش قدم به سالن گذاشت در ميان مردم جاي گرفت . همه به احترامش برخاستند و غريو شادي حاضران در خوشامدگويي به پهلوان سالن را به لرزه درآورد . سال‌ها مي‌گذرد از مسابقه‌اي كه در سال 1347 در امجديه برگزار شد و بيش از 30 هزار نفر تماشاگر آمدند و شمار بسياري در بيرون از ورزشگاه ماندند و مسئولان وقت را بر آن داشتند تا ورزشگاه ديگري را كه امروز آزادي ناميده مي‌شود ، بسازند . سال‌هاي زيادي مي‌گذرد از وقتي كه در بيستم بهمن 57 طرفداران قانون اساسي با تجمع در امجديه دست به تظاهرات زدند ؛ از روزي كه امير سرلشكر خلبان علي‌اكبر قربان شيرودي خلبان جنگ شهيد شد و نامش بر تارك اين ورزشگاه نقش بست . حالا بعد از تمام اين سال‌ها مدير كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان تهران از ثبت ملي و تبديل اين ورزشگاه به موزه ورزش خبر مي‌دهد ؛ اتفاقي كه سال‌ها قبل بايد مي‌افتاد و حالا هم كه رخ داده باز هم خبر خوبي است براي همه ما . چه پدربزرگ‌هايي كه پاتوقشان اين ورزشگاه بود ، چه پدراني كه كم‌كم خاطراتشان را از اين ورزشگاه به ورزشگاه آزادي بردند و چه پسراني كه از كنار ديوارهاي بلندش هر روز عبور مي‌كنند و لاي اين شهر پر از دود قدم مي‌زنند .