نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گيلان قطب گردشگري سلامت در شمال کشور مي‌شود

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/10/09
یک عضو کمیته‌ی گردشگری سلامت استان گیلان گفت : با تکمیل پکیج کامل دهکده‌ی سلامت در گیلان‌ ، این منطقه‌ ، قطب گردشگری سلامت در شمال کشور می‌شود . "علیرضا کریم‌زاد حق" با اشاره به وجود جاذبه‌های زیاد گردشگری و تاریخی در گیلان ،‌ ادامه داد : در آینده‌ی نزدیک ، دو دهکده‌ی سلامت با تکمیل چند مجتمع درمانی و بیمارستانی به‌ طور کامل افتتاح می‌شوند و گیلان قطب پزشکی شمال کشور خواهد شد ، چون در این دهکده‌ها از نیروهای متخصص و فوق تخصص استفاده می‌شود . این سرمایه‌گذار اظهار کرد : برنامه‌ها و طرح‌های دهکده‌ی سلامت استان گیلان آماده شده‌اند و حتی براساس برنامه‌ریزی‌ها قرار است با ساخت مراکز اقامتی و هتل ، بیماران دوران نقاهت خود را نیز در این منطقه بگذرانند . به گفته‌ی او ، این دهکده شامل بیمارستان‌ ، مراکز اقامتی و مراکز تفریحی تا دو سال آینده افتتاح می‌شود .