نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تايوان و 7 ميليون گردشگر در يك سال

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/09
تایوان با ثبت رکوردی جدید میزبانی از هفت میلیون مین گردشگرش در سال جاری میلادی را جشن گرفت . به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، اداره گردشگری تایوان در گزارشی از میزبانی این جزیره زیبا از هفت میلیون‌ مین گردشگرش در سال جاری میلادی خبر داد . این گردشگر خوشبخت که عنوان هفت میلیون‌ مین گردشگر تایوان را به خود اختصاص داد ، یک بسته شامل 70 هدیه دریافت کرد که شامل هدایای ارزشمندی شامل بلیط هواپیما ، کوپن اقامت در هتل ، لپ تاپ‌ ، دوچرخه و دیگر هدایای ارزشمند بود . کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند ، تایوان تا پایان سال جاری میلادی میزبان هفت میلیون و 200 هزار گردشگر باشد که از رشد 18 درصدی گردشگران این جزیره زیبا در سال 2011 حکایت دارد . از سوی دیگر مقامات صنعت گردشگری تایوان از برنامه‌ای پنج ساله خود برای میزبانی از سالانه 10 میلیون گردشگر تا پایان سال ‌2015 نیز خبر داده‌اند . صنعت گردشگری تایوان طی سال‌های اخیر همواره در مسیر رشد بوده و طی ماه‌های اخیر نیز برگزار تورهای ویژه بازدید از لوکیشن‌های فیلم «زندگی پی» که بخش‌های از آن در تایوان فیلمبرداری شده‌ ، نقش چشمگیری در جذب گردشگران به این جزیره زیبا داشته است . با ادامه روند بهبود شرایط اقتصاد جهانی ، مقامات صنعت گردشگری تایوان همچنین قصد دارند این جزیره زیبا را به یک مقصد جهانی گردشگری بویژه در زمینه گردشگری درمانی تبدیل کرده و در این راه علاوه بر گردشگران چین ، ژاپن ، مالزی ، سنگاپور و کره‌ جنوبی ، روی گردشگران کشورهای عربی حوزه خلیج‌ فارس نیز حساب ویژه ای باز کرده‌اند ، البته تایوان در طی سال‌های اخیر با توسعه‌ی زیرساخت‌های گردشگری درمانی ، به یکی از قطب‌های گردشگری درمانی قاره‌ی آسیا تبدیل شده است .