نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

زادگاه مسیح (ع) رکورد جذب گردشگر را شکست

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/09
براساس برآوردها ، زادگاه حضرت مسیح (ع) امسال در جذب گردشگر رکورد ثبت می‌کند . به گزارش ایسنا ، در شرایطی که در سال‌های اخیر شهر بیت‌اللحم در کرانه باختری میزبان هزاران گردشگر بوده ، مقامات صنعت گردشگری فلسطین از ثبت رکورد جدیدی در جذب گردشگر خبر داده‌اند . به گزارش گاردین ، از مدت‌ها قبل تمامی 3700 اتاق هتل‌های شهر تاریخی بیت‌اللحم که از آن به‌ عنوان زادگاه حضرت مسیح (ع) نام برده می‌شود ، پر شده و مقامات صنعت گردشگری این شهر از پیش‌بینی رشد 20 درصدی گردشگران بیت‌اللحم در روزهای آتی در مقایسه با زمان مشابه در سال‌ گذشته و آینده‌ای خوب برای صنعت گردشگری این شهر خبر می‌دهند . سیل گردشگران در شرایطی به بیت‌اللحم سرازیر شده است که مدتی قبل کلیسای ولادت حضرت مسیح (ع) با قدمت 1700 سال در این شهر به‌ عنوان نخستین میراث جهانی فلسطینی‌ها در فهرست میراث جهانی سازمان یونسکو به ثبت رسید . این کلیسا از مدتی قبل میزبان هزاران گردشگر از کشورهای مختلف به‌ ویژه گردشگران روس است که قصد دارند در آستانه سال نو میلادی ، محل ولادت حضرت عیسی (ع) را از نزدیک ببینند . بنای اولیه کلیسای ولادت حضرت مسیح (ع) در سال ۳۳۳ پس از میلاد توسط امپراتور «کنستانتین» ساخته شد و در اوایل قرن ششم میلادی بر اثر آتش‌سوزی تخریب اما دوباره بازسازی شد .