نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز مرحله نخست بازسازي جزاير ناز

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/07
فاز اول عملیات ساماندهی جزایر ناز به منظور توسعه گردشگری این منطقه مهم توریست پذیر آغاز شد . حمید امینی ، مدیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم ضمن اعلام این خبر گفت : به دلیل موقعیت کم‌ نظیر و سواحل ماسه‌ای و زیبای این جزایر ، روزانه بسیاری از گردشگران از سواحل جزایر ناز بازدید می‌کنند . وی ادامه داد : با وجود بازدیدهای فراوان ، این منطقه مهم گردشگری به جز جاده دسترسی ، از زیر ساخت‌های مورد نیاز گردشگران برخوردار نبوده و با زیبایی کم نظیر از دیدگاه کارشناسی یک جاذبه بالقوه (potential attraction) به شمار می‌رود . امینی یادآور شد : به منظور ایجاد زیر ساخت‌های مناسب ، پروژه ساماندهی این جزایر و آماده‌سازی آن پیش از فرا رسیدن تعطیلات نوروز جهت بازدید گردشگران در دستور کار قرار گرفت . وی با اشاره به کیفیت اجرای پروژه عملیات ساماندهی جزایر در خصوص حساسیت فوق‌العاده و اهمیت اکولوژیکی این منطقه گفت : عملیات ساماندهی این جزایر با نهایت دقت و جدیت در حفظ ارزش‌های طبیعی و اکولوژیکی این جزایر و توجه کامل به تمامی ظرایف و اصول توریسم پایدار در هنگام طرح ریزی انجام خواهد شد . امینی ، هر گونه عملیات تخریب و دستکاری در محیط طبیعی و مورفولوژی جزایر ناز را رد کرد و گفت : قصد نداریم هیچگونه عارضه مصنوعی و نامتجانس با طبیعت این جزایر را در این سایت ایجاد کنیم و به حیات اقتصادی و شغلی مردمان محلی ( صیادان ) آسیبی وارد کنیم ، بلکه بدنبال افزایش سطح درآمد آنان هستیم .