نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف جواهرات آنگلوساکسون‌ها

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/10/07
مجموعه‌اي بي‌نظير از زيورآلات و جواهرات به جاي مانده از آنگلوساکسون‌ها در مزرعه‌اي در انگليس کشف شد . کاوش‌هاي باستان‌ شناسان در محدوده مزرعه‌اي در منطقه هامرويچ انگلستان به کمک دستگاه‌هاي فلزياب منجر به کشف گنجينه‌اي منحصر به فرد از جواهرات آنگلوساکسون‌ها شد . در اين اکتشاف بيش از 90 اثر طلايي و نقره‌اي يافت شد ؛ هر چند وزن بسياري از آن‌ها کمتر از يک گرم است اما به گفته باستان‌ شناسان از ارزش مادي بسيار بالايي برخوردارند . از جمله آثار به دست آمده مي‌توان به يک کلاهخود و پايه‌هايي به شکل صليب و عقاب اشاره کرد . گفتني است در حدود 3 سال پيش نيز مجموعه‌اي از آثار باستاني موسوم به گنجينه استافوردشاير در اين منطقه کشف شد از اين‌ رو باستان‌ شناسان احتمال مي‌دهند يافته‌هاي جديد نيز وابسته به آثار پيشين باشد . باستان‌ شناسان اعلام کردند ، پس از بررسي آثار به دست آمده همگي اين اشيا در معرض ديد عموم قرار خواهند گرفت .