نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ميزباني پيست اسکي دنا از گردشگران زمستاني

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/10/06
با آغاز بارش برف در استان کهگيلويه و بويراحمد ، پيست اسکي دنا ميزبان گردشگران و علاقه‌مندان به ورزش‌هاي زمستاني شد . مدير‌ کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان کهگيلويه و بويراحمد گفت : پيست اسکي دنا در 18 کيلومتري شهر ياسوج ، پايتخت طبيعت ايران همزمان با آغاز بارش برف در استان چهار فصل کهگيلويه و بويراحمد آغاز به کار کرد . «حميدرضا واعظي‌زاده» با بيان اين که منطقه گردشگري کاکان بار ديگر ميزبان گردشگران داخلي و خارجي بسياري شده است ، افزود : اين پيست در يکي از مناطق بکر کوهستاني ياسوج جنب منطقه «آب نهر» کاکان واقع شده است . وي خاطر نشان کرد : اين پيست بهترين مکان طبيعي گردشگري زمستانه براي خانواده‌ها و گردشگران ورودي به استان بوده که از اوايل آذر تا اواخر اسفند ماه داراي برف است . مدير کل ميراث‌ فرهنگي استان کهگيلويه و بويراحمد تصريح کرد : پيست اسکي دنا تنها پيست اسکي جنوب کشور در دامنه‌هاي رشته کوه زاگرس بوده که ارتفاع آن از سطح دريا 2 هزار و 850 متر است . واعظي‌زاده با اشاره به اين که طول اين پيست 600 و عرض آن يک هزار و 500 متر مجهز به دستگاه بالابر تله‌ اسکي ، بشقابي ، پيست کوب ، خوابگاه و رستوران است ، گفت : مدرسه اسکي همراه با مربيان مجرب و همچنين تجهيزات اسکي براي کرايه در کنار پيست واقع شده است .