نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خيابان ولي‌عصر (عج) در مسير ثبت جهاني

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/10/05
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از جمع‌ آوری پرونده ثبت جهانی خیابان ولی‌عصر (عج) خبر داد و گفت : این پرونده در جلسه آینده یونسکو برای ثبت جهانی ارائه می‌شود . محمد حسین فراهانی اظهار داشت : خیابان ولیعصر (عج) در تهران که هفتم دی‌ ماه سال گذشته به ثبت ملی رسیده بود در حال حاضر در مسیر جهانی شدن قرار گرفته است . وی افزود : پرونده ثبت جهانی خیابان ولی‌عصر (عج) در حال حاضر در دست تهیه است که انشاءالله در جلسه بعدی یونسکو برای ثبت جهانی ارائه خواهد شد . به گفته مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران این خیابان در پایتخت نه تنها بلندترین خیابان تهران و خاورمیانه است بلکه محور فرهنگی تاریخی با 8 هزار چنار ، رشته‌های قنات متعدد ، وجود خانه‌های تاریخی و کاخ‌‌ موزه‌های متعدد است . به گزارش فارس ، خیابان ولیعصر (عج) به عنوان طولانی‌ترین خیابان شهر تهران و خاورمیانه در چهارمین همایش ثبت آثار میراث‌ فرهنگی ثبت ملی شد . خیابان 18 کیلومتری ولیعصر تهران که تاریخ و فرهنگ پایتخت را از میدان راه‌آهن تا میدان تجریش در آن می‌توان مرور کرد طولانی‌ترین خیابان خاورمیانه است ، ویژگی انحصاری که بالاخره پس از گذشت یک قرن ، بهانه‌ای برای قرار دادن نام آن در فهرست آثار میراث فرهنگی کشور شد . خیابان ولیعصر (عج) که در دوره قاجار یکی از دل‌انگیزترین تفرجگاه‌های مردم دارالخلافه به حساب می‌آمد نخستین کالسکه‌ها برای اشراف ساکن این خیابان‌ از جمله انیس‌الدوله ؛ همسر ناصرالدین شاه ساخته شد . این خیابان تاریخی شهر ، هویتش وامدار مراکز مهم اجتماعی ، اقتصادی و آموزشی از جمله تئاتر شهر ، سینماهای قدیمی ، خانه‌های تاریخی ، پارک‌های ملت ، ساعی ، دانشجو ، مراکز خرید ، رستوران‌ها و ... است .