نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برج آزادي تهران ترک خورد

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/10/05
برج آزادی تهران دچار ترک خوردگی های عمیق در پایه ها و نم دیدگی شدید در سقف برج شده است و این در حالی است که مدیران شهری ، مرمت این بنای ملی را به سال 92 و بهار آتی موکول می کنند . این ترک خوردگی ها به وضوح و با چشم غیر مسلح برای هر بیننده ای قابل رویت است . البته این زخم تازه ای نیست که در این بنای تاریخی دوباره سرباز کرده است ، اما هر بار شهرداری تهران با یافتن مرهمی هر چند موقت و توجیهات موردی ، بر این موضوع مهر سکوت می زند . گفته می شود ، یکی از دلایل نم دیدگی پایه های برج آزادی ، آبیاری بیش از اندازه فضای سبز محوطه برج و نفوذ آب به درون لایه های سقف است که با بی توجهی مسئولان شهری هر روزه در حال انجام است . قائم مقام شهردار منطقه 9 شهرداری تهران با تایید وضعیت نم دیدگی برج آزادی و مشکلات موجود این بنای ملی اعلام کرد : وضعیت ترک خوردگی های بنای برج آزادی در وضعیت هشدار قرار دارد که باید جدی گرفته شود . غلامرضا احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : با بازدیدی که از برج آزادی شده است باید هر چه سریعتر مشکل برطرف شود اما با توجه به سرد بودن هوا و فصل زمستان ، تصمیم گرفته شد مرمت آن در سال 92 آغاز شود . احمدی افزود : در حال حاضر پایه های برج آزادی و سقف آن دچار مشکل جدی شده است که برای رفع این مشکلات ، کمیته ای چند نفره متشکل از دو نماینده از شهرداری منطقه ، نماینده میراث فرهنگی و نیز نماینده بنیاد رودکی در پایتخت تشکیل شده است تا درباره رفع مشکل ترک خوردگی برج آزادی تصمیم گیری کند . مشاور شهردار تهران گفت : برج آزادی قدمتی حدود نیم قرن دارد . یعنی از سال 1345 هجری شمسی بنا شده است و از آن سال تاکنون مرمت جدی در خصوص نگهداشت این برج انجام نگرفته است .