نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شمشک شهر شد

تیتر خبر : ‌شمشک شهر شد
تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/10/05
با تصویب هیأت دولت شمشک تبدیل به شهر و شهرک صنعتی علی آباد به تهران ملحق شد . به گزارش روز يكشنبه جام‌ جم آنلاين به نقل از روابط عمومی استانداری ، استاندار تهران گفت : روستاها ، مزارع و مکان های سفیدستان ، شمشک بالا ، شمشک پایین ، دربندسر ، درود ، جیرود از توابع دهستان رودبار قصران و بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات با یکدیگر ادغام شد و از این پس به عنوان شهر جدید شمشک شناخته می‌شود . مرتضی تمدن افزود : بر اساس مصوبه دوم آبان امسال هیأت دولت ، همچنین شهرک صنعتی علی آباد از بخش ایوانکی شهرستان گرمسار استان سمنان منتزع و به بخش شریف آباد شهرستان پاکدشت استان تهران الحاق شد . وی گفت : بر اساس بخشی دیگری از این ابلاغیه ،‌ شهر نصیر آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان رباط کریم در استان تهران به نام نصیر شهر تغییر یافت . تمدن افزود گفت : این مصوبه برای هماهنگی و اقدامات بعدی به دستگاههای اجرایی استان ارسال شده است .