نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فعاليت مدرسه ايراني در نجف پس از 32 سال تعطيلي

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/10/04
مجتمع آموزشی علوی که بعد از قریب به 32 سال از بسته شدن مدرسه ایرانی در نجف اشرف ، با تلاش ها و پیگیری های مسوولان ایران بازگشایی شده است ، یکی از مدارس پویا در خارج از کشور است . به گزارش جام جم و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري از نجف اشرف ، مجتمع آموزشی علوی که پس از قریب به 32 سال از بسته شدن مدرسه ایرانی در نجف اشرف ، با تلاش ها و پیگیری های مسوولان جمهوری اسلامی ایران بازگشایی شده است ، یکی از مدارس پویا در خارج از کشور است . این مدرسه اولین مدرسه ایرانی در عراق است که با نام قبلی خود «مجتمع آموزشی علوی» در فضایی وسیع و مناسب آموزش افتتاح شده است و مورد استقبال ایرانی های ساکن در نجف قرار گرفته است . در حال حاضر در مقاطع اول تا چهارم دبستان دانش آموز دارد و در کنار دروس اصلی به آموزش زبان عربی نیز می پردازند . قرار است به زودی مهد کودک مجتمع آموزشی علوی نیز در این مکان افتتاح شود . چندی پیش در مراسم افتتاحیه مجتمع آموزشی علوی برخی از نخبگان ، شخصیت‌های مذهبی ، علمی و مسؤولان شهر نجف اشرف از جمله آقای آل ماضی ريیس آموزش و پرورش نجف اشرف و حجت‌الاسلام سید حیدر حكیم حضور داشتند . در حال حاضر در نجف ، کربلا و بغداد مدرسه افتتاح شده است و به گفته " دانایی فر" سفیر كشورمان در عراق به زودی مدارس ایرانی در استانهای بصره ، اربیل و سلیمانیه نیز افتتاح می شود . شایان ذكر است ، مكان مجتمع آموزشی علوی در منطقه "حی سعد" نزدیك به كنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف است .