نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نرگس‌ زارهاي فارس در انتظار گردشگران

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/03
مدير امور باغباني سازمان جهاد كشاورزي فارس گفت : برداشت گل نرگس در اين استان تا پايان بهمن ادامه دارد كه مي‌تواند گردشگران داخلي و خارجي بسياري را در فصل سرما به خود جذب كند . به گزارش فارس ، اسد شريفي با بيان اين‌ كه استان فارس مقام نخست توليد گل نرگس را در كشور دارد ، افزود : شهرستان‌هاي كازرون ، رستم ، ممسني ، جهرم ، شيراز و اقليد از مناطق عمده توليد گل نرگس در فارس هستند . وي گفت : از ميان گل‌هاي شاخه بريده ، گل نرگس بومي ايران ، بيشترين سطح زير كشت و توليد را در استان فارس دارد . هم‌ اكنون در استان فارس بيش از يك‌ ميليون متر مربع گل نرگس به صورت آبي وجود دارد و ميزان عملكرد توليد شاخه‌اي به ازاي هر متر مربع صد شاخه است . وي خاطر نشان كرد : گل نرگس فارس به لحاظ داشتن مرغوبيت بالا ، زيبايي و طراوت ، بوي مطبوع و نيز ماندگاري آن بعد از برداشت ، علاوه بر ارسال به ساير استان‌ها به كشورهاي حوزه خليج فارس نيز صادر مي‌شود .