نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف مقبره‌اي باستاني در بيت المقدس

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1390/12/13
باستان شناسان موفق شدند يك مقبره باستاني متعلق به قرن يكم ميلادي را در زير شهر بيت‌المقدس كشف كنند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، اين مقبره قديمي در اوايل دهه 80 ميلادي كشف شد، اما بررسي دقيق اين محل تاكنون به تعويق افتاده بود. باستان شناسان در بررسي هاي تازه خود موفق شده اند مقبره اي متعلق به قرن يكم ميلادي را در 60 متر پايين تر از محل قديمي كشف كنند. امكان دسترسي به مقبره جديد وجود ندارد و محققان براي بررسي هاي اوليه اين محل از بازوهاي روباتيك مجهز به دوربين هاي تصويربرداري كنترل از راه دور استفاده كرده اند. به گفته دكتر «جيمز تابور» استاد دانشگاه كاروليناي شمالي، بر روي ديوار اين مقبره تصوير يك ماهي كه پيكره اي را در دهان دارد، حك شده است كه يادآور داستان حضرت يونس و ماهي است.