نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

روسيه سفرهاي گردشگري فضايي برگزاري مي كند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/11/16
ایرنا به گزارش خبرگزاري فرانسه از مسكو، انجمن فضايي 'ادونچر' روز چهارشنبه اعلام كرد: با آغاز سال 2013 ميلادي سه گردشگر با فضاپيماهاي سايوز به ايستگاه فضايي بين المللي اعزام مي شوند. انجمن فضايي 'ادونچر' كه مقر آن در آمريكاست، قراردادي با سازمان فضايي روسيه و شركت سازنده موشكهاي سايوز براي اعزام گردشگران به فضا امضا كرده است. بنابر اين گزارش، اعزام گردشگران به فضا با افزايش توليد موشكهاي سايوز و افزايش تعداد پرتاب فضاپيماها از سرگرفته مي شود. براساس پيش بيني هاي به عمل آمده قرار است سالانه چهار تا پنج موشك سايوز توليد شود. 'گي لاليبرته' ميلياردر كانادايي آخرين گردشگري بود كه به وسيله موشكهاي سايوز در سال 2009 ميلادي به فضا سفر كرد و پس از 11 روز به زمين بازگشت. 'دنيس تيتو' آمريكايي نيز نخستين گردشگري بود كه در سال 2001 ميلادي به فضا سفر كرد. تاكنون هفت گردشگر به ايستگاه فضايي بين المللي سفر كرده اند.