نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تیم مدیریتی گوگل

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1392/01/31

تیم مدیریت
لاری پیج و سرگئی برین Google را در سال 1998 تأسیس کردند. از آن زمان تا به حال، تعداد کارمندان این شرکت در سرتاسر جهان به 30,000 نفر رسیده است و دارای یک تیم مدیریت متشکل از مجرب ترین متخصصین فناوری در صنعت است.

 مدیران اجرایی


لاری پیج مدیر اجرایی
لاری به عنوان مدیر اجرایی Google مسئول فعالیت روزانه Google و همچنین سرپرستی استراتژی فناوری و توسعه محصول شرکت است. او Google را با همکاری سرگئی برین در سال 1998 در حالی که هر دو دانشجوی دکتری در دانشگاه استنفورد بودند بنیان نهاد و اولین مدیر اجرایی شرکت تا سال 2001 بود—تا این سال کارکنان شرکت به بیش از 200 نفر و بر درآمد آن افزوده شده بود. از سال 2001 تا 2011، لاری رئیس بخش محصولات بود. لاری دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی از دانشگاه میشیگان، آن آربور و مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم ر ایانه از دانشگاه استنفورد است. او عضوی از کمیته مشاوره ملی (NAC) وابسته به دانشکده مهندسی دانشگاه میشیگان است، وی به همراه سرگئی برین در سال 2004 مفتخر به کسب جایزه Marconi شد. او یکی از اعضای هیئت امنای X PRIZE است و در سال 2004 به عنوان عضوی از آکادمی ملی مهندسی انتخاب شد.

اریک ای اشمیت رئیس هیئت مدیره
اریک اشمیت از زمان ورود به Google در سال 2001 به رشد و توسعه شرکت از زمان راه اندازی در دره سیلیکان تا زمانی که به یک پیشتاز جهانی در زمینه فناوری تبدیل شد کمک کرده است. وی به عنوان رئیس هیئت مدیره، مسئول امور خارجی Google است: انعقاد قراردادهای مشارکت و توسعه ارتباطات تجاری، رهبری ایده های فناوری و رسیدگی به مسائل شهری، همچنین مشاوره مدیر اجرایی و مدیریت ارشد در مسائل سیاسی و تجاری. از سال 2001 تا 2011 اریک به عنوان مدیر ارشد اجرایی Google در شرکت مشغول به کار بود و به همراه بنیانگذاران شرکت سرگئی برین و لاری پیج بر استراتژی تجاری و فنی شرکت نظارت می کرد. در دوران ریاست او، Google زیرساخت های خود را به طور قابل توجهی توسعه بخشید و این شرکت توانست با حفظ فرهنگ نوآوری قدرتمند خود محصولات متنوع بسیاری را ارائه کند. اریک قبل از پیوستن به Google، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Novell و مدیر عامل فناوری .Sun Microsystems, Inc بود. او پیش از این به عنوان یکی از اعضای تحقیقاتی Xerox Palo Alto Research Center (PARC) Bell Laboratories و Zilogمشغول به کار بود. او دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق از دانشگاه پرینستون و همچنین مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته علوم رایانه از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی است.اریک یکی از اعضای هیئت مشاوران در زمینه علوم و فناوری و هیئت مشاوران نخست وزیر در بریتانیا است. او به عنوان یکی از اعضای آکادمی مهندسی ملی در سال 2006 انتخاب شد و در سال 2007 به عنوان یکی از اعضا وارد آکادمی علوم و هنر آمریکا شد. وی همجنین رئیس هیئت مدیره موسسه آمریکای جدید و از سال 2008 یکی از اعضای هئت امنای موسسه مطالعات پیشرفته در پرینستون، نیوجرسی بود.

سرگئی برینبنیانگذار مشترک
سرگئی برین یکی از بینانگذاران شرکت .Google Inc در سال 1998 بود. اکنون او مدیریت و اداره پروژه های خاص را بر عهده دارد. از سال 2001 تا 2011، سرگئی به عنوان رئیس بخش فناوری مشغول به کار بود در این بخش او به همراه لاری پیج و اریک اشمیت مسئولیت فعالیت روزانه شرکت را برعهده داشت.سرگئی مدرک کارشناسی افتخاری را در رشته علوم رایانه و ریاضی از دانشگاه ماریلند در کالج پارک دریافت کرد. او در حال حاضر در مرخصی برای گذراندن دوره دکتری خود در رشته علوم رایانه در دانشگاه استنفورد به سر می برد، وی مدرک کارشناسی خود را نیز از همین دانشگاه دریافت کرد. سرگی یکی از اعضای آکادمی مهندسی ملی و یکی از دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی دکتری بنیاد ملی علوم آمریکا است.وی مقالات آکادمیک بسیاری را منتشر کرده است از جمله: Extracting Patterns and Relations from the World Wide Web (استخراج الگوها و روابط از جهان گسترده وب)؛ Dynamic Data Mining (داده کاوی دینامیک): یک ساختار جدید برای داده های دارای ابعاد بزرگ، که با همکاری لاری پیج منتشر کرد؛ Scalable Techniques for Mining Casual Structures (تکنیک های قابل سنجش برای ساختارهای معمولی استخراج)؛ Dynamic Itemset Counting and Implication Rules for Market Basket Data (شمارش مجموعه آیتم های پویا و قوانین توضیحی برای داده های سبد بازار) و Beyond Market Baskets (فراتر از سبدهای بازار): تعمیم قواعد وابستگی به قواعد همبستگی)

نیکش آرورا معاون ارشد و رئیس بخش تجاری
نیکش بر کل درآمد و فعالیت مشتری و همچنین بازاریابی و مشارکت ها نظارت دارد. نیکش از سال 2004 که به شرکت ملحق شد چندین سمت را بر عهده داشته است. اخیراً او فعالیت فروش مستقیم جهانی Google را اداره می کرد. وی همچنین توسعه و مدیریت فعالیت های شرکت را در بازارهای اروپا، خاورمیانه و آفریقا بر عهده داشت و مسئول ایجاد و گسترش مشارکت های استراتژیک در این مناطق در راستای افزایش تعداد کاربران و تبلیغ کنندگان Google بود.او قبل از پیوستن به Google، مدیر ارشد بازاریابی و یکی از اعضای هئیت مدیریت در T-Mobile Europe بود. وی هنگامی که در این شرکت مشغول به کار بود، همه تولیدات محصول، پایانه ها، فعالیت های بازاریابی و علامت تجاری T-Mobile Europe را مدیریت می کرد. در سال 1999، او همکاری با Deutsche Telekom را آغاز کرد و T-Motion PLC، یک شرکت چندرسانه ای تلفن همراه وابسته به T-Mobile International را تأسیس کرد. نیکیش قبل از پیوستن به Telekom، سمت های مدیریتی را در شرکت های سرمایه گذاری Putnam و Fidelity در بوستون بر عهده داشت.نیکش دارای یک مدرک کارشناسی از دانشکده بوستون و یک مدرک MBA از دانشگاه Northeastern است که هر دو را با نمره بالا کسب کرده است. او همچنین دارای یک عنوان CFA است. نیکش در سال 1989 از موسسه فناوری در وارانسای، هند با یک مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق فارغ التحصیل شد.

دیوید سی دروموند معاون ارشد، بخش توسعه شرکت و مدیر کل حقوقی
دیوید دروموند در سال 2002 به Google پیوست وی در ابتدا معاون توسعه شرکت بود. امروزه وی به عنون معاون ارشد و مدیر حقوقی شرکت مشغول به کار است، او تیم های حقوقی Google در سراسر دنیا، روابط دولتی، توسعه شرکت (پروژه های سرمایه گذاری و M&A) و توسعه تجاری جدید (مشارکت های استراتژیک و فرصت های دریافت مجوز) را اداره می کند.دیوید اولین بار در سال 1998 به عنوان یک شریک در گروه معاملات شرکتی در Wilson Sonsini Goodrich و Rosati، یکی از موسسات مشاوره حقوقی ملل در زمینه تجارت فناوری معرفی شد. او به عنوان اولین مشاوره خارج از سازمان با Google همکاری کرد و با لاری پیج و سرگئی برین در زمینه ثبت شرکت و تضمین اولین دوره های مالی شرکت کمک کرد. دیوید در طول دوره تصدی خود در Wilson Sonsini با شرکت های فناوری مختلفی کار کرد و به آنها در مدیریت معاملات پیچیده مانند ادغام شرکت ها، مالکیت و اولین پیشنهاد فروش سهام به عموم به آنها کمک کرد.دیوید مدرک کارشناسی خود را در رشته تاریخ از دانشگاه سانتا کلارا و JD (دکتری حقوق) خود را از دانشکده حقوق استنفورد دریافت کرد.

پاتریک پیچت معاون ارشد و مدیر ارشد امور مالی
پاتریک پیچت مدیر ارشد امور مالی Google است. او حدود 20 سال سابقه کار در امور مالی و مدیریت در بخش ارتباطات راه دور، از جمله هفت سال سابقه در Bell Canada دارد، که در سال 2001 به عنوان مدیر اجرایی برنامه ریزی و مدیریت عملکرد به آن پیوست. در طول دوره همکاری خود با Bell Canada، سمت های اجرایی مختلفی را بر عهده داشت، از جمله مدیر ارشد امور مالی از سال 2002 تا پایان 2003، و در مدیریت گسترده ترین شبکه ارتباطات در کانادا و انتقال آن به یک زیر ساخت مبتنی بر IP ملی نقش مهمی داشت. پاتریک قبل از پیوستن به Bell Canada، یکی از شرکای شرکت McKinsey & Company بود وی در آنجا عضو مهمی از North American Telecom Practice متعلق به McKinsey بود. وی همچنین به عنوان معاون ارشد و مدیر ارشد امور مالی Call-Net Enterprises Inc.، یک شرکت ارتباطات راه دور کانادایی خدمت کرد.پاتریک به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره .Amyris, Inc، یک شرکت زیست شناسی مصنوعی از مارس سال 2010 مشغول به کار بوده است، او در کمیته حسابرسی و کمیته حقوق و مزایا این شرکت کار می‌کند. او در هیأت مدیره مؤسسه Trudeau نیز خدمت می‌کند. پاتریک مدرک کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی از Université du Québec à Montréal دریافت کرد. او مدرک کارشناسی ارشد در رشته فلسفه، سیاست و اقتصاد از دانشگاه آکسفورد دارد، در این دانشگاه به عنوان یک Rhodes Scholar تحصیل کرده است.

 هیئت مدیره


ال جان دوئر به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره ما از ماه می سال 1999 مشغول به کار بوده است. جان شریک ضامن "Kleiner Perkins Caufield & Byers"، یک شرکت فعال در سرمایه گذاری مخاطره آمیز از آگوست سال 1980 می‌باشد. جان همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره .Amyris, Inc، یک شرکت زیست شناسی مصنوعی، از ماه مه سال 2006 بوده است و در کمیته نظارت و انتصاب این شرکت مشغول به کار است. جان قبلاً مدیر شرکت .Amazon.com, Inc بود، یک شرکت فروش اینترنت؛ وی همچنین در .Intuit, Inc به عنوان ارائه کننده نرم افزار مدیریت امور مالی و تجاری در .Move, Inc به عنوان ارائه دهنده رسانه املاک و مستقلات و تدابیر فناوری؛ و در .Sun Microsystems, Inc، به عنوان ارائه دهنده تدابیر محاسباتی شبکه بندی مشغول به کار بود. جان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی از دانشکده بازرگانی‌هاروارد و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق و علوم رایانه و مدرک کارشناسی در مهندسی برق از دانشگاه رایس است.اطلاعات بیشتر درباره ال جان دوئر »

دایان بی گرین به‌عنوان عضو هیأت مدیره ما از ژانویه 2012 خدمت کرده است. دایان از آگوست 2006 همچنین به‌عنوان عضو هیأت مدیره .Intuit Inc، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مدیریت امور مالی و تجاری بوده است و در کمیته حسابرسی و مدیریت ریسک و کمیته نظارت بر شرکت و معرفی مدیران به خدمت مشغول بوده است. دایان در تأسیس .VMware, Inc که ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مجازی‌سازی و راه‌حل‌های زیرساختی cloud بر مبنای مجازی‌سازی است در سال 1998 شرکت کرد و در سال 2007 شرکت را عمومی اعلام کرد. از سال 1998 تا 2008 او به‌عنوان مسؤل اصلی اجرائیات و رئیس VMware، از سال 2007 تا 2008 به‌عنوان عضو هیأت مدیره VMware و از سال 2005 تا 2008 به‌عنوان معاون اجرایی شرکت EMC، ارائه‌دهنده اطلاعات زیرساختی و فن‌آوری‌های زیرساختی مجازی، راه‌حل‌ها و سرویس‌ها، خدمت کرده است. قبل از VMware، دایان منصب‌های مدیریت فنی در .Silicon Graphics Inc، ارائه‌دهنده محاسبات فنی، راه‌حل‌های مرکز داده و مکان ذخیره، .Tandem Computers, Inc، سازنده سیستم‌های کامپیوتری، و Sybase Inc، شرکت خدمات و نرم‌افزار جهانی را داشته، و مسؤل اصلی اجرائیات .VXtreme, Inc، ارائه‌دهنده راه‌حل ‌های پخش جریانی رسانه بوده است. دایان همچنین عضو MIT Corporation، ناظری از مؤسسه فن‌آوری ماساچوست بوده است. دایان دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم رایانه‌ای از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، مدرک کارشناسی ارشد در معماری کشتی از مؤسسه فن‌آوری ماساچوست، و مدرک کارشناسی در مهندسی مکانیک از دانشگاه ورمونت می‌باشد.

جان ال هنسی به عنوان عضوی از هیئت مدیره ما از آوریل سال 2004 و مدیر مستقل ارشد از آوریل سال 2007 در این شرکت مشغول به کار بوده است. جان به عنوان رئیس دانشگاه استنفورد از سپتامبر سال 2000 مشغول به کار بوده است. از سال 1994 تا اوت 2000، جان سمت‌های مختلفی در دانشگاه استنفورد داشته است، از جمله رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه استنفورد و رئیس بخش علوم رایانه دانشگاه استنفورد. جان همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره Cisco Systems, Inc.، یک شرکت شبکه بندی، از ژانویه سال 2002 بوده است و در کمیته نظارت و انتصاب و کمیته سرمایه گذاری این شرکت کار می‌کرده است. جان قبلاً رئیس هئیت مدیره Atheros Communications, Inc. یک شرکت سازنده مواد نیمه رسانای بی سیم بود. جان دارای مدرک کارشناسی و مدرک دکتری در رشته علوم رایانه از دانشگاه دولتی نیویورک، استونی بروک، و مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق از دانشگاه ویلانووا است.اطلاعات بیشتر درباره جان ال هنسی »

آن ماتر به عنوان عضوی از هئت مدیره ما از نوامبر سال 2005 در این شرکت مشغول به کار بوده است. آن نیز از سپتامبر سال 2005 به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره در .Glu Mobile Inc، یک ناشر بازی‌های تلفن همراه و همچنین به عنوان رئیس کمیته حسابرسی این شرکت مشغول به کار بوده است؛ وی همچنین از دسامبر سال 2010 در کمیته حقوق و مزایای .MGM Holdings Inc، یک شرکت تولید و توزیع تلویزیونی و تصاویر متحرک مشغول به کار بوده است؛ او از مه سال 2010 در MoneyGram International، یک شرکت سرویس‌های پرداخت جهانی کار کرده است؛ و در .Netflix, Inc یک سرویس اشتراک اینترنتی برای شوهای تلویزیونی و فیلمها از ژوئیه سال 2010 در کمیته حسابرسی آن کار کرده است. آن قبلاً مدیر Central European Media Enterprises Group، یک طراح و اپراتور ایستگاه‌ها و کانال‌های تلویزیون تجاری ملی در اروپای مرکزی و شرقی بود؛ وی در سال 2009 در Zappos.com, Inc.، یک فروش آنلاین خصوصی کار می‌کرد تا اینکه این شرکت توسط .Amazon.com, Inc، یک شرکت فروش اینترنت خریداری شد؛ آن همچنین در سال 2005، در Shopping.com, Inc. که یک وب‌سایت مقایسه قیمت بود کار می‌کرد، تا اینکه این شرکت توسط eBay Inc.، یک شرکت تجارت الکترونیکی خریداری شد. از سال 1999 تا 2004، آن معاون اجرایی و مدیر ارشد امور مالی Pixar، یک استودیوی انیمیشن رایانه‌ای بود. قبل از خدمت در Pixar، آن معاون اجرایی و مدیر ارشد امور مالی Village Roadshow Pictures، بخش تولیدات فیلم شرکت Village Roadshow Limited بود. آن دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کمبریج است و یک حسابدار خبره است.

پائول اس اوتلینی به عنوان عضوی از هیئت مدیره
از آوریل سال 2004 در این شرکت مشغول به کار بوده است. پائول به عنوان مدیر اجرایی و رئیس شرکت Intel، یک شرکت سازنده مواد نیمه رسانه از مه سال 2005 مشغول به کار بوده است. پائول عضوی از هیئت مدیره Intel از سال 2002 بوده است. او همچنین به عنوان مدیر عامل شرکت Intel از سال 2002 تا مه 2005 مشغول به کار بوده است. پائول از سال 1974 تا سال 2002 سمت‌های مختلفی را در شرکت Intel، از جمله مدیر اجرایی و مدیر کل گروه معماری Intel و مدیر اجرایی و مدیر کل گروه فروش و بازاریابی را بر عهده داشته است. پائول دارای یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و یک مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد از دانشگاه سانفرانسیسکو است.اطلاعات بیشتر درباره پائول اس اوتلینی »

کی رام شریرام به عنوان عضوی از هیئت مدیره از سپتامبر سال 1998 مشغول به کار بوده است. رام از ژانویه سال 2000، به عنوان یک شریک مدیریت Sherpalo Ventures, LLC، یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز مشغول به کار بوده است. رام از اوت سال 1998 تا سپتامبر سال 1999 به عنوان معاون توسعه تجاری در .Amazon.com, Inc، یک شرکت فروش اینترنت مشغول به کار بود. رام قبل از این شرکت نیز به عنوان رئیس Junglee Corporation، یک ارائه دهنده فناوری پایگاه داده، که توسط Amazon.com در سال 1998 خریداری شد، خدمت می‌کرد. رام یکی از اعضای سابق تیم اجرایی Netscape Communications Corporation بود. رام همچنین یکی از اعضای هیئت امنای دانشگاه استنفورد است. رام دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه مدرس هند است.مطالب بیشتر درباره کی رام شریرام »

شرلی ام تیلگمان به عنوان عضوی از هئیت مدیره شرکت از اکتبر 2005 مشغول به کار بوده است. شرلی به عنوان رئیس دانشگاه پرینستون از ژوئن 2001 مشغول به کار بوده است. وی از اوت سال 1986 تا ژوئن 2001، به عنوان یک پروفسور در دانشگاه پرینستون و از اوت سال 1988 تا ژوئن سال 2001 به عنوان یک محقق در موسسه پزشکی Howard Hughes کار کرد. او در سال 1998 سمت مدیر مؤسس مؤسسه چند مقطعی Lewis-Sigler متعلق به Princeton را در زمینه ژنومیک مجتمع بر عهده گرفت. شرلی دارای مدرک دکتری در رشته زیست شیمی از دانشگاه تمپل و مدرک کارشناسی افتخاری در رشته شیمی از دانشگاه کویین است.اطلاعات بیشتر درباره شرلی ام تیلگمان »