نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تا حالا به موقعیت مالی تان نظری انداخته اید؟

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1392/01/11

تا حالا به موقعیت مالی تان نظری انداخته اید؟ در طول یک ماه تعادل را بین درآمد و هزینه تان ایجاد نموده اید یا از اواسط ماه به فکر پولی بوده اید که در اواخر ماه دریافت می کنید؟ اگر حقوق این ماه تان پرداخت نشود چه خواهید کرد؟ چه حوادثی ممکن است اتفاق بیفتد که شما کنترلی هم بر روی آن ها نخواهید داشت مانند بیماری، بی کار شدن یا کسادی فروش!
اگر چنین اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ دهد، پس انداز کافی برای مدیریت این شرایط دارید؟ یا مجبور هستید که از دیگران کمک بخواهید؟ آیا در این شرایط از دیگران قرض خواهید گرفت؟
پولی که ماهانه به عنوان پس انداز کنار می گذارید، نباید صرف پرداخت مالیات، تعمیرات ماشین، جایگزینی وسایل، گذراندن تعطیلات یا سایر مسایلی از این دست شود. پس انداز باید برای موقع بازنشستگی، هزینه ی تحصیلات یا اهداف بلند مدت دیگری باشد.
شرایط خاص مالی برای هر کسی در زندگی رخ می دهد و معمولا" در زمان هایی که شما اصلا" انتظارش را هم ندارید. پس در این شرایط بهترین راه حل این است که همیشه از قبل فکر این روزها باشید و مقداری پول کنار گذاشته باشید. پس اندازتان در چنین شرایطی به شما کمک خواهد نمود تا هزینه های غیر قابل پیش بینی را پرداخت نمایید و حتی جواب گوی هزینه های معمول نیز باشید. و دیگر نیازی به قرض گرفتن از دیگران نخواهید داشت و مقروض نمی مانید. اگر عادت کنید که همیشه از دیگران قرض بگیرید تمام تلاش تان در زندگی تان این خواهد بود که قرض های پیش آمده را پرداخت نمایید.
پس انداز در واقع دومین قدم از سه قدمی است که باید در برنامه های مالی تان داشته باشید. پولی که ماهانه به عنوان پس انداز کنار می گذارید، نباید صرف پرداخت مالیات، تعمیرات ماشین، جایگزینی وسایل، گذراندن تعطیلات یا سایر مسایلی از این دست شود. پس انداز باید برای موقع بازنشستگی، هزینه ی تحصیلات یا اهداف بلند مدت دیگری باشد.
باید دقت داشته باشید که به پس اندازتان تا ضروری نباشد، دست نزنید و صرف کارهای بیهوده نکنید. حالا سؤال این جاست که میزان پس انداز چه قدر باید باشد؟ که البته کاملا" بستگی به موقعیت مالی تان، خواهد داشت.
آیا کار خودتان را دارید؟ آیا درآمدتان فصلی یا براساس کمیسیونی است که دریافت می کنید؟ آیا شرایط طبی خاصی دارید که مجبور باشید در برخی شرایط هزینه هایی را در نظر بگیرید؟ در این صورت باید میزان پس انداز قابل توجهی داشته باشید.
آیا شغل تان دائمی است؟ آیا کارفرمای تان شرایط خاصی را در مواقعی که پرداخت ها از حد معمول پائین تر باشد در نظر می گیرد؟ در این صورت میزان پس اندازتان خیلی هم نباشد مشکلی پیش نمی آید.
پیشنهاد بیش تر متخصصین امور مالی این است که برای حدود سه تا شش ماه براساس هزینه های عادی تان پس انداز داشته باشید.
پیشنهاد بیش تر متخصصین امور مالی این است که برای حدود سه تا شش ماه براساس هزینه های عادی تان پس انداز داشته باشید. مهم ترین کار این است که یاد بگیرید چه گونه پس انداز کنید!
هر ماه هزینه های تان را محاسبه نمایید و شرایط خاص را هم در نظر بگیرید. شاید برخی هزینه ها خیلی هم ضروری به نظر نرسند. مثلا" وقتی کارتان را از دست داده اید، خرید لباس تازه یا هزینه جهت مسافرت و تفریحات خیلی ضروری نخواهد بود. هزینه هایی که صرف خوراک، پرداخت اقساط یا اجاره بها، تسهیلات رفاهی و سایر هزینه های ضروری می نمایید را در نظر بگیرید (هزینه هایی مانند مالیات، تعمیر ماشین یا بیمه را فراموش نکنید.) دوره ی سه تا شش ماهه یا آن چیزی که فکر می کنید را تصور نمایید و هزینه ها را در همان دوره ی زمانی ضرب کنید. میزان پس انداز مورد نیاز محاسبه خواهد شد. بدین طریق به هدف پس انداز کردن رسیده اید.
همین حالا شروع کنید. دقت کنید که گفتم همین الان! یکی از جملات مورد علاقه ی من این است: "زودتر و غالبا" پس انداز کنید." اول میزانی را برای پس اندازتان در نظر بگیرید. اگر موفق نشدید به تدریج راه هایی را برای پس انداز پیدا خواهید کرد. اگر فکر می کنید که تمام درآمدتان صرف پرداخت هزینه های تان خواهد شد، سعی کنید که پرداخت های تان را ثبت کنید. با مرور لیستی که تهیه می کنید متوجه خواهید شد که برخی از پرداخت های تان ضروری نبوده اند و حتی حس خوبی هم به شما نداده اند! چنین هزینه هایی را کاهش دهید و پول آن ها را پس انداز کنید.
پس انداز در مواقع ضروری استفاده خواهد شد، پس یاد بگیرید که فقط در مواقع ضروری از پس اندازتان استفاده نمایید. شاید در ابتدا از پس انداز کردن خیلی لذت نبرید ولی در طولانی مدت منافع این کار را خواهید دید. حتی اگر از پس اندازتان استفاده هم نکنید، چیزی از دست نداده اید. ولی در ذهن تان احساس آرامش خواهید داشت. می دانید که احتیاجات آینده تان را در نظر گرفته اید و اگر فردی به کمک تان نیاز داشته باشد، می توانید یاری رسان باشید. حتی تجربه ی پس انداز کردن می تواند حس امنیتی را برای تان به ارمغان آورد و موجب کاهش ریسک بی پولی و کیفیت زندگی تان شود. اگر شغل تان را از دست بدهید یا کسب و کارتان با شکست مواجه شود نگرانی نخواهید داشت.
به یاد داشته باشید وقتی حاشیه ی امنیتی برای خودتان در نظر بگیرید با ترس کمتری بر روی طناب بندبازی زندگی تان حرکت خواهید کرد.