بروز رسانی نرم افزار سفر360 نسخه Reborn

ضمن تشکر از صبوری مشتریان محترم نسخه Reborn (تولد دوباره) نرم افزار سفر360 با تغییرات گسترده و جهت نزدیک شدن به استانداردهای جهانی پس از جمع بندی نظرات مشتریان در یکسال اخیر با موفقیت بروزرسانی گردید. این تغییرات شامل مواردزیر می باشد:

 

 

1- ارائه ی پرواز رفت و برگشت:

با توجه به محدودیت های بسیار زیاد ایرلاین های داخلی در ارائه ی خدمات رفت و برگشت و پایبند نبودن به قراردادهای 14 جانبه رزرو بلیط رفت و برگشت با موضوعات غیر فنی ای مرتبط است، ایران تکنولوژی سعی نمود با رفع موانع این سرویس را نزدیک به استانداردهای جهانی ارائه دهد.

 

 

2- کد تخفیف به مسافر:

در راستای سیاست های بازاریابی مشتریان محترم، این سرویس بارگزاری گردید و شما می توانید با ایجاد نا محدود کد تخیف تسهیلاتی را در قالب تخفیف به مسافر خود ارائه دهید.

 

 

 

3- گرافیک جذاب:

همسان با تکنیک های روز دنیا سعی نموده ایم قالب بصری کاربر پسند و ساده ای را جهت استفاده ی مسافر ارائه دهیم.

 

 

4--کد معرف:

در راستای سیاست های بازاریابی و افزایش فروش مشتریان سیستم کد معرف را بارگزاری نموده ایم تا شما بتوانید به ازای معرفی هر مسافر به سیستم خود تخفیفاتی را به معرف ارائه دهید.

 

 

 

5- تخفیف به همکار:

در نسخه ی 3 شما برای همه خدمات مثل پرواز چارتری، پرواز سیستمی، پرواز خارجی، هتل، بیمه و ... به همکار خود فقط یک مدل تخفیف می توانستید ارائه دهید، مثلاً 3% تخفیف برای همه خدمات. اما در نسخه جدید شما به ازای هر خدمات می توانید تخفیف متفاوتی را به همکار خود ارائه دهید.

 

 

6- افزایش نرخ:

در نسخه ی 3 شما برای همه خدمات مثل پرواز چارتری، پرواز سیستمی، پرواز خارجی، هتل، بیمه و ... به همکار خود فقطمی توانستید یک مدل افزایش نرخ دهید، مثلا 5.000 تومان افزایش نرخ برای همه ی خدمات، اما در نسخه ی جدید شما می توانید برای هر نوع خدمات افزایش نرخ خاصی را در نظر بگیرید.

 

 

 

 

       و بزودی پرواز خارجی، هتل خارجی، گشت، ترنسفر به سیستم اضافه خواهد شد. 

                                                                                                              با تشکر

 

 

امتیاز 4.81 از 5 (31 رای)