نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
شانگهای، چین - فرصتی برای تجربه‌ی گذشته، حال و آینده - قسمت بیست و چهارم از 24 نقطه متفاوت دنیا

شانگهای، چین

شانگهای بزرگ‌ترین و همچنین بین‌المللی‌ترین  شهرِ چین است که فرصتی برای تجربه‌ی گذشته، حال و آینده را هم‌زمان فراهم می‌کند. این شهر همچنین مرفه‌ترین شهرِ کشور و یکی از بزرگ‌ترین مراکزِ اقتصادی و فرهنگی است. رودخانه‌ی هانگپو آن را به دو منطقه تقسیم می‌کند: پودونگ و پوکسی خط آسمانِ پودونگ مانند صحنه‌ای از انیمیشن «جتسونز»، با برجِ رادیوتلویزیون پیاز مرواریدِ شرقیاست. در سمتِ پوکسی، در منطقه‌ی رودخانه‌ی بوند قدم بزنید تا طعمِ شانگهای قدیم را بچشید. به‌عنوان یک شهر بدون خواب، شما کارهای زیادی برای انجام دادن پس از تاریکی خواهید یافت، ازجمله کلوپ‌های شبانه و بارهایی که تا طلوع آفتاب باز هستند، سینماهایی که هر دو نوع فیلمِ چینی و خارجی را نمایش می‌دهند و همچنین تئاترهایی که رقص، نمایشنامه، اپرا، آکروبات‌بازی و عروسک خیمه‌شب‌بازی نشان می‌دهند. شانگهای همچنین بهشتِ خریدارانی است که در تور ارزان چین حضور دارند.  با طیف گسترده‌ای از مناطقِ خرید که همه‌چیز و هر چیزی که قابل‌تصور باشد می‌فروشند.