نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
بانکوک، تایلند - ترکیب کاملی از قدیمی و جدید، شرق و غرب - قسمت بیست و سوم از 24 نقطه متفاوت دنیا

بانکوک، تایلند

 

بانکوک ترکیب کاملی از قدیمی و جدید، شرق و غرب است، همراه با  داستان عاشقانه‌ی رودخانه‌ی چائو پرایا که با شهری که از آن عبور می‌کند گره خورده است. قصرهای طلایی، بازارِ شناور و مناره‌ها‌ی پرسلنیِ باشکوه، فقط تعدادِ کمی از دلایل بازدیدِ این شهر از طرف کسانی که در تور ارزان تایلند شرکت کردند هستند. کاخ بزرگ رابه‌عنوان ترکیبی از کاخ‌ها و معابد که در آن شما مهم‌ترین اثرتایلند یعنی بودای زمردی را کشف می‌کنید حتماً باید دید؛یک مجسمه‌ی قرن پانزدهم که درواقع از جنس جِید است. پس از برخورد با میدانِ سیام یا پراتونم در باغِ اروپاییِ دوسیت برای کشتیرانی استراحت کنید  و دیدنِ پاراناکون که میزبانِ معبدِ وات پویِ بودای خمیده است را از دست ندهید. و بساری از جاذبه های شگفت انگیز دیگر که مسافران تور ارزان تایلند را شیفته ی  خود می کند.