نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
هانوی، ترکیبی دلپذیر از تأثیرات فرهنگیِ فرانسه و چین- هانوی, ویتنام- قسمت بیست و یکم از 24 نقطه متفاوت دنیا

هانوی، ترکیبی دلپذیر از تأثیرات فرهنگیِ فرانسه و چین

هانوی، ویتنام

 

پایتخت جذاب ویتنام، به‌ عنوان ترکیبی دلپذیر از تأثیرات فرهنگیِ فرانسه و چین، در عینِ حفظ ِ روش‌های ویتنامی، متفاوت از دیگر پایتخت ‌های آسیایی است. این شهر قدمتِ خوبی دارد؛ با محلاتِ قدیمی که به ‌خوبی حفظ ‌شده‌اند، پیچ‌ وخم خیابان‌ هایی با بیش از ۱۰۰۰ سال قدمت در میانِ دریاچه‌ی مشورِ شهر، به نامِ هاون‌کیم، رودِ سرخ و چند دیوار از ارگِ هانوی، همراه با آثارِ تاریخی و معماریِ سبکِ مستعمراتی که در کنارِ توسعه‌ های مدرن قرارگرفته‌اند. که مقصدی بی نظیری برای برپایی تور ارزان ویتنام می باشد.

هانوی به‌ عنوان تنها شهرستان در جنوب شرقی آسیا با یکی از رهبران مومیایی به نمایش گذاشته ‌شده، گذشته‌ی خود را فراموش نکرده است، بدن مردِهوشیبرخلاف خواسته‌ی خود برای سوزانده شدن، در مقبره محفوظ مانده است. پارک ‌های زیبا، دریاچه‌ ها، بلوارهای سایه‌دار و بیش از 600 معبد و بتکده به درخواست هانوی اضافه شدندکه به‌راحتی می‌تواند با تاکسی مورد سیاحت کسانی که در تور ارزان ویتنام شرکت کرده اند قرار گیرد.