نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
پکن آمیزه ی پر جنب و جوشی از مدرنیته و تاریخ -چین- قسمت بیستم از 24 نقطه متفاوت دنیا

پکن، چین

پکن آمیزه   ی پر جنب و جوشی از مدرنیته و تاریخ است و به عنوان پایتخت بیش از 800 ساله   ی چین خانه   ی برخی از بهترین بازماندگان گذشته   ی امپراطوری این کشور است. گنجینه   ی تاریخی آن آثار باستانی   ای نظیر آرامگاه مینگ، مقبره   ی 13 تن از امپراتوران سلسله   ی مینگ؛ شهر ممنوعه، دیوار بزرگ چین، که در اصل بین سال   های 220 و 206 قبل از میلاد توسط اولین امپراطور چین ساخته شد، و کاخ نظم نگه   دارنده، و همچنین خرابه   ها جدیدتر مانند میدان تیان آن من، یعنی بزرگ   ترین میدان شهری در جهان، و سالن یادبود رویس مائو را دربرمی   گیرد. این شهر دارای مناطق خرید متعددی است که تنوع سرسام   آوری از کالاها را ارائه می   کنند. علاوه بر مناطق خرید سنتی، نظیر خیابان وانگ فوجینگ و خیابان چیان من، بازارهای پر جنب و جوش فضای باز را نیز نباید از قلم انداخت، اگرچه بازار درت در مقایسه با بازار توریستی سیلک بهترین تجربه را در اختیار مسافرانی که در تور ارزان چین شرکت می کنند  قرار می   دهد.