نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
سیم ریپ مقصدی بی عیب و نقص- کامبوج- قسمت نوزدهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

سیم ریپ، کامبوج

سیم ریپ را «مقصد بی عیب و نقص» افرادی می دانند که برای نخستین مرتبه به آسیا سفر می کنند و خواستار تور ارزان کامبوج هستند. رفت و آمد در این پایتخت که در شمال غربی کامبوج واقع شده آسان است و تقریباً در همه ی گوشه و کنارهای آن جذابیت هایی را با مردمی مهربان، تاریخچه، فرهنگ، شب زنده داری، موزه  ، بازار و فرصت های بسیار برای کسب آرامش و همچنین شرکت در فعالیت های ماجراجویانه خواهید یافت. وقتی نور صبح دم بر معابد و خرابه-های آنگکور وات می افتد، شهر به مثابه ی نقاشی نفس گیری می شود که جان گرفته است. سازه های باستانی آن در درون یکی از بزرگ ترین مجتمع های مذهبی جهان یافت می شوند واین مجتمع و شهر سلطنتی انگکور تام، که تجلی نبوغ واقعی است، دلایل اصلی بازدید افرادی که به دنبال تور ارزان کامبوج هستند از این شهر درنظر گرفته می شوند. در دهکده ی فرهنگی کامبوج نیز می توانید تاریخ ملی شگفت  انگیزی را فراگیرید.