نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
شبه جزیره مورنینگتون، استرالیا - بخور، بنوش، بازی کن و باز از اول شروع کن.-قسمت شانزدهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

شبه جزیره مورنینگتون، استرالیا

بخور، بنوش، بازی کن و باز از اول شروع کن.

با اینکه سیدنی بزرگترین بندر استرالیا است اما ملبورن توانسته خود را به پایتخت غذای استرالیا تبدیل کرده و مرکز ایده های نو در فنون آشپزی شود (قرار است سال بعد هستن بلوم اتالِ آشپز غذای جدید خود با نام "اردک چاق" را از انگلستان به ملبورن آورده و شش ماه در انجا سرو کند). شبه جزیره سنگلاخی مورنینگتون منبع تازه ای از نعمت و برکت است. اگر از مرکز ملبورن در جاده ای که اخیرا افتتاح شده یک ساعت به سمت جنوب برانید، به این شبه جزیره می رسید. این شبه جزیره چکمه ای شکل تمام طعمهای استرالیا را یکجا جمع کرده است. رستورانهای مزرعه تا بشقاب (مستقیم از تولید به مصرف)، کارگاه های عرق گیری ساده و مرزعه های کوچک مثل مزرعه دوبرادر یا زیتون سبز در رد هیل که کلاسهای آشپزی برگزار می کنند.  این جزیره را مکانی ناب برای برپایی تور ارزان استرالیا کرده است 

اما این منطقه فقط از حیث غذا نیست که اهمیت دارد. دنیل فیلد که همراه برادرش مکس به راهنمایی تور تجربه ی غذا در منطقه هینترلند (که محل پرورش انگور پینو قرمز و باغهای سیب و مزارع توت فرنگی است) مشغول است، می گوید: "در واقع این منطقه همیشه زمین بازی مردم ملبورن بوده و تابستانها در سواحل آن جمع می شوند. غواصان به اینجا می آیند تا اژدهاهای پرشاخ و برگ زیر دریا را ببینند. دوستداران حیات وحشِ خشکی به دنبال فیلاندرها وکانگوروی دم قلمویی شبگرد می روند. فیلد می گوید: "حالا دیگر مورنینگتون برای هر سلیقه ای چیزی برای عرضه دارد". و مکانی رویایی برای کسانی که دنبال تور ارزان استرالیا هستند است.