نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
پارک ملی واشنگتن دی سی- کار عظیمی که ناتمام ماند - قسمت پانزدهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

پارک ملی واشنگتن دی سی

کار عظیمی که ناتمام ماند

تاریخ همچون رودخانه ای پر پیچ و خم است. نقشه ای که لنفانت در سال 1971 برای شهر فدرال جدید طراحی کرد شبکه منظمی از بلوارهای بزرگ، باغها، و تندیسهای یادبود را نشان می داد مثل اینکه هندسه به تنهایی می تواند ملتی بیافریند.

در وسط نقشه واشنگتن دی سی منطقه سرسبزی به طول یک مایل قرار داشت که آماده بود تا امریکای جدید را در خود جای دهد. همزمان با بهبود وضع مالی مردم، پارک ملی نیز رشد کرد و  در سال 1922 دو مایل وسعت داشت و از زمینهای کاپیتولین تا محل یادبود جدید آبراهام لینکولن را در بر می گرفت. 

گذشت زمان موجب تغییر زمینها شد. جایی که روزی گیاهان ویکتوریایی میشکفتند تبدیل به زمین فوتبال کارمندان کنگره شد. محلی که در زمان جنگ داخلی روسپی خانه ماری آن هال در آن رونق گرفته بود، تبدیل به موزه ی ملی شد. تلاش برای حفاظت از چمنهایی که کارکنان بخش خدمات پارک ملی با تکنولوژی بالا کاشته بودند برگزاری جشنواره های مردمی را به خارج از چمن می راند.

خود پارک تبدیل به مکانی ارزشمند شد و این به خاطر خواست مردم بود و نه خواست سازندگانش. مردم شهر در پله های یادبود لینکلن، جایی که ماریان اندرسون در سال 1939 آواز "امریکا" را خواند، و مارتین لوتر کینگ سخنرانی معروف خود را در سال 1963 ایراد کرد، جمع می شوند تا به "کار ناتمام دموکراسی" و خطابه لینکلن در گتیزبورگ که همچون میراث او بر مجسمه یادبودش حک شده، فکر کنند.

همزمان با افتتاح موزه ملی تاریخ و فرهنگ آفریقایی-امریکایی که  از سال 2015 شروع به کار کرده ، پارک ملی به سمت هویت واقعی خود می رود و قرار است چیزی بیش از یک پارک تشریفاتی در یک شهر ایالتی باشد و به فضایی برای بیان احساسات و ابراز برابری تبدیل خواهد شد. خلاصه اینکه جایی برای تحقق رویاهاست. و مکانی ایده آل برای برپایی تور ارزان آمریکا می باشد.