نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تالاب ایبرا، آرژانتین- سرزمین جگوارها - قسمت چهاردهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

تالاب ایبرا، آرژانتین

سرزمین جگوارها

پس از یک روز رانندگی از بوئس آیرس به طرف شمال و یک دنیا دورتر از آن، رشته ای از دریاچه های درخشان و مردابها را می توان دید که 3.2 میلیون جریب از ایالت کورینتس آرژانتین را فرا گرفته است. گوارانیها این آبها را آبهای درخشان نامیده اند. تمام این ناحیه ی تالابی در سال 1983 در لیست منابع طبیعی قرار گرفت و 40 درصد آن جزو منطقه حفاظت شده پارک ایالتی ایبرا شد. ایبرا یکی از مهمترین منابع آب شیرین آمریکای جنوبی و پناهگاه دسته های عظیم پرندگان و حیوانات دیگر است. گردشگران از دور دستها می توانند منطقه را ببینند و هیچ کوهی مانع دیدنشان نمی شود. باید وارد طبیعت این منطقه شوید تا زیبایی شگفت انگیز و صمیمی اش را درک کنید. این تالاب یکی از جاذبه های گردشگری فوق العاده برای کسانی است در پی تور ارزان آرژانتین می باشند.

در دهه 1950 قبل از اینکه شکار بی رویه موجب خالی شدن این تالابها از جگوار شد، او فرمانروای پنهانی این منطقه به حساب می آمد. اما امروزه دیگر نگاهها تغییر کرده است. پریکو پریا مونوز، یکی از مزرعه داران و رهبران حفاظت از محیط زیست می گوید: " آنچه ما را نگران این تالابها می کند، نقش آنها در شکلگیری کورنتینو است. بدون تالابهای ایبرا ما دیگر کورینتسی نخواهیم داشت. برنامه ای ترتیب داده شده تا جگوار را به این منطقه بازگردانند.

خوش شانسی به ما رو کرد که در سال 2015 اولین توله های جگوار وحشی که در نیم قرن گذشته به دنیا آمده اند در ایبرا چشم باز کردند. و کورینتس به روزهای رونق خود بازخواهد گشت.