نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
قسمت اول: سایت نیاز یا کلاس؟
تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1395/02/09

اباذر افشار
قسمت اول: سایت نیاز یا کلاس؟
حق با شماست، سال 1390 سایت بیشتر به عنوان یک سیستم لوکس بود و برای کلاس خیلی خوب بود و اتفاقا همان موقع هم کارکرد خوبی در جذب مشتری داشت.
اما...
خوشبختانه زمان متوقف نشد، و شما هم به روز شده اید و خدا را شکر کسب کارتان رونق بیشتری پیدا کرده است(نفرمایید نکرده که اصلا باور نمی کنم)، و الان سال 1395 است و دیگر سایت فقط یک سیستم لوکس نیست و واقعا نیاز شده است.
در دنیا تمام تجارتهای موفق، بر بستر اینترنت سرمایه گذاری عظیمی دارند و آمار میگوید، مشتریان اینترنتی از مرز 80% در جهان گذشته است و در ایران هم به زودی از مرز 50% میگذرد.
پس لطفا به سایت خود دقت کنید تا اطلاعات مفید و حتما به روزی داشته باشد، چشم نواز و زیبا باشد، به درخواست مشتریان سریع پاسخ دهید، حتما بر بستر موبایل خوب دیده شود و توسط تیم معتبری طراحی و پشتیبانی شده باشد.

پایان قسمت 1