نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
بندر آنتونیو، جامائیکا- روح و روانی آسوده در بهشت - قسمت یازدهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

بندر آنتونیو، جامائیکا

روح و روانی آسوده در بهشت

وقتی طوفان قایق Errol Flynn (قلب تپندهٔ هالیوود) را در سال 1942 از مسیر خارج کرد او در بندر آنتونیو در جامائیکا بهشت را کشف کرد، که گفته می‌شود آنرا «زیباتر از هر زنی که تا کنون شناخته‌ام» نامید. این بهشت در ساحل جنوب شرقی این جزیره اولین بار زمانی سروصدا کرد که میلیونرهای امریکایی مثل Alfred Mitchell و همسر و وارثش Annie Tiffany در اوایل دهه 1900 املاکی برای خود ساختند. رسیدن Flynn دومین انفجار را به راه انداخت و Noel Coward و Katherine Hepburn را به آن سمت کشید.

حالا نسل جدید، لذتهای بندری را کشف کرده‌اند، از ساحل بوستون ِپوشیده از دود و مه کبابِ تکه‌های ماهیچه گرفته تا کلک‌هایی از تنهٔ درخت که در امتداد رودخانه تنبل Rio Grande شناورند. Jon Baker که یک تولید کنندهٔ موسیقی انگلیسی بود Geejam را بازگشایی کرد که دکانی هفت اتاقه و یک خلوتگاه بود. و با Michael Lee-Chin که یک سرمایه‌گذار بندری بود و دفتر مرکزی تشکیلاتش در تورنتو قرار داشت همکاری کرد و هتل Trident و قصر را که با گذر زمان ناپدید شده بودند مجددا راه‌اندازی کردند. آنها با همکاری یکدیگر برکهٔ کبود (استخر شنای مشهور) را دوباره زنده کردند. و  مکان رویایی برای برگزاری تور ارزان جامائیکا به وجود آوردند.

Baker از اهالی سرزمینهای جنگلیِ مرتفع واقع در میان پایتخت جمائیکا Kigston و بکرترین و نابترین سواحل آن می‌گوید «کوههای کبود فیلترهای طبیعی ما هستند». «رسیدن به اینجا کمی سخت است اما به زحمتش می‌ارزد». امکانات بی نظیر هتل های ویلایی که در این منطقه واقع شده، شما را به وجد می آورند. این هتل ها بین جنگل و دریا قرار دارند و دارای مناظر دریایی پانورامایی، استخر خصوصی، غذاهای دریایی و استودیوی ضبط هستند. که گوشه های از بهشت را برای کسانی که به دنبال تور ارزان جامائیکا هستند تداعی می کند.