نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
حیدرآباد، هند- الماسی ابدی - قسمت دهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

حیدرآباد، هند

الماسی ابدی

داستانهای تار و پود گذشتهٔ شاعرانهٔ حیدرآباد همراه با تار و پود مربوط به برنامه نویسی کامپیوتری در این شهر واقع در جنوب شرقی هند به هم تنیده شده‌اند. شهری که زادگاه یکی از ثروتمندترین مردان جهان است یعنی میر عثمان علی خان که آخرین امیر نظام حیدرآباد بود. و اکنون محل رشد و نمو بسیاری از برندهای IT جهان است. سایبرآباد (لقبی که به این شهر تعلق گرفته) شهری است که صدای موذن بلندتر از هیاهوی ترافیک شنیده می‌شود و از محققان کهنسال زبان اردوو مهندسان نرم افزار جوان و امثال آنها تشکیل می‌شود. در اینجا، سنگهای قدیمی گِردی که با آب فرسایش یافته‌اند از اطراف این شهر ِپیشرفته و «های تک» محافظت می‌کنند، درحالیکه ساخت و سازهای جدید دریاچه‌ها و باغ‌ها را محدود می‌کنند. هتل گرانقیمت کاخ تاج فلکنوما بر روی تپه‌ای مشرف بر شهر کهن قرار دارد، که قهوه‌خانه‌های ایرانی در این منطقه در کنار پنجاه نسل از تاجران مروارید و بهترین سازندگان قلم خودنویس رونق دارند. مکالماتی که در این قهوه‌خانه‌ها جریان دارند و معمولا با اغراق درآمیخته‌اند اغلب  در عرض خوردن سه فنجان چای و زمانی در حدود چهار ساعت ادامه می‌یابند. این شهر می تواند دلیلی هیجان انگیز برای برپایی  تور ارزران هند باشد.

یک حاکم مسلمان خوب باید همانقدر که در شمشیرزنی مهارت داشت قلم خوبی نیز داشت، به همین دلیل بنیانگذار این شهر یعنی محمد قلی قطب شاه این افتخار را کسب کرد که اولین گلچین اشعار اردو را منتشر کرد. حکام دوره بعد (نظام‌ها) در دادگاه‌های خود از شاعران حمایت می‌کردند. برای اینکه بخوبی با میراث ادبی این شهر آشنا شوید در یک جلسهٔ مشاعره (گردهمایی شاعری)شرکت کنید. ضمنا، جشنواره ادبی حیدرآباد نیز در ژانویه برگزار می‌شود، و بدنبال آن جشنواره دِکان در فوریه برگزار می‌شود که در طی این جشنواره احساسی‌ترین اجراها عبارتند از قوّالی (شکلی از موسیقی صوفی که 800 سال قدمت دارد). مکان خاطره‌انگیز دیگری که می‌توان قوّالی را در آن شاهد بود کاخ چوماهالا است که اقامتگاه نظام‌ها بوده و به تازگی مرمت شده‌است. این جشنواره ها می تواند برای کسانی که به دنبال تور ارزان هند هستند دیدنی باشد. مورخی به نام Narendra Luther به نقل از شاعری سلطنتی به نام ملا Vajahiمی‌گوید «بخش جنوب و حیدرآباد الماسی است که روی انگشتری به نام دنیا قرار دارد».