نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
سارک، جزایر کانال مانش-آخرین جایگاه سنت- قسمت نهم از 24 نقطه متفاوت دنیا

سارک، جزایر کانال مانش

آخرین جایگاه سنت

در سارک، زمان مثل شهدی شیرین جریان دارد. اهالی سارک در سال 2015 به 450امین سالگرد فئودالیسم (نظام زمینداری) می‌رسند. ساکنین این جزیره کوچک در سواحل نُرماندی این شکل از حکومت عقب مانده را در سال 2008 ریشه کن کردند. اما شیوه‌های قدیمی هنوز حضور دارند. این جزیزه بسیار دست نخورده و دور از هیاهوهای جامعه ی امروزی است به صورتی  که  دو بانکی که در جزیره وجود دارند فاقد ATM هستند. جاده‌های سنگفرش نشده اند و کوچه ها  چراغی برای روشنایی ندارند تا به دور از آلودگی نوری باشند، واسستفاده از ماشین نیز ممنوع است. این شرایط موقعیتی را پیش آورده تا این جزیره مکانی رویایی برای برپایی تور ارزان انگلستان باشد.

علائمی وجود دارند که بخوبی نشان می‌دهند مسیرهای مختلف با پای پیاده چقدر طول می‌کشند، چون در اینجا هیچ کس عجله ندارد پیاده‌روی آهسته (یا دوچرخه سواری، یا سوار شدن بر کالسکه‌ای که اسب آنرا می‌کشد) تنها کاری است که همه انجام می‌دهند. در جاده‌های روستایی گردش کنید که مرز دو طرف آنها دیواره‌هایی از سنگهای ریز و درشتِ موجود در دشت کشیده شده‌ است و در اطراف آن کلبه‌هایی مثل کلبه‌های کتاب قصه‌ها دیده می‌شوند و در مسیر از کنار گلهای انگشتانه، پیچ امین الدوله و حدود 600 گونه گل وحشی دیگر عبور می‌کنید، به پروانه‌ها، مرغان دریایی و گاوهای گرنزی توجه کنید. مقصد کجاست؟ شاید غارهای دریایی دماغه گولیوت برای یافتن شقایق‌ها. یا کلبهٔ مارگریت برای خرید تخم اردک از دستگاه فروش خودکار خانمSue Adams در کنار خیابان. یا استخر ونوس برای شنا در زمان جزر. یا مقصد باریکهٔ  La Coupeeاست تا از مسیری باریک به سمت بالای این باریکه وحدودا به ارتفاعی برابر با100 متر بالاتر از سطح دریا گام بردارید. همه ی این زیبایی ها برای کسانی که به دنبال تور ارزان انگلستان هستند در این جزیره جمع شده است

گردشگران در طول روز گزینه‌های فراوانی دارند. اما در شب، تنها یک گزینه وجود دارد: آسمان. جزیره سارک اولین جزیره‌ای است که توسط انجمن بین المللی آسمان- شب تایید شده ‌است.