نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
چکوکوارو، ماچوپیچوی اصلی پرو - قسمت هشتم از 24 نقطه متفاوت دنیا

چکوکوارو،پرو

ماچوپیچوی اصلی

 امپراطوران اینکا برای دیدن املاک جذاب و دیدنی چشمان واقعی داشتند. هریک از این اربابان بزرگ پس از بدست گرفتن قدرت قطعه‌ای تماشایی از املاک را برای ایجاد اقا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متگاهی جدید برای خانواده سلطنتی برداشتند. امپراطور پاچاکوتی احتمالا معروفترین حفاریهای سلطنتی-ماچو پیچو- را در خط‌الراس یک کوه جنگلی ابری در شمال غربی کوسکو را ایجاد کرده است. اما توپا اینکا جانشین او آدم بی دست‌وپایی نبود: املاک احتمالی او، چکوکواریو، معابد، میدان عمومی و چشمه‌هایی در امتداد کوه ارغوانی رنگ در  61  مایلی غرب کوسکو را می‌پوشاند.که طبیعتی دلنشین و چشم نواز را برای کسانی که به دنبال تور ارزان پرو می باشند هدیه می کند.

چکوکواریو باستانی یکی دیگر از شهرهای تمدن اینکاهاست که از لحاظ سبک و اندازه شبیه ماچوپیچو است.ولی چون در جنوبی ترین نقطه کشور قرار دارد نسبت به ماچوپیچو توریستهای کمتری به بازدید از این شهر اقدام میکنند.این مساله نا امیدکننده نیست .و این شهر را تبدیل به یک جواهر پنهان در بین جاذبه های گردشگری پرو کرده است. که مکان بسیار مناسبی برای برپایی تور ارزان پرو می باشد  این شهر در قرن ۱۵میلادی ساخته شده و مرکز اجرایی و نظامی در منطقه بوده است.از نزدیکترین روستا تا این شهر باستانی ۲ روز باید پیاده روی کرد ولی این سختی ارزش خواهد داشت.معنای لفظی نام این شهر”مهد و گهواره طلا “است.این منطقه معروف به این است که طلا و گنجینه های زیادی را در خود جای داده است.