نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تونس، جاذبه دیدنی شمال آفریقا- قسمت هفتم از 24 نقطه متفاوت دنیا

تونس

روز جدید در شمال آفریقا

تپه بیرسا در حومه محله های اعیانی کارتاژ تونس برای تماشای غروب خورشید تابان در خلیج، یک مکان مرتفع هیجان انگیز  را ایجاد کرده است که از  نقاط قوت آن ممکن است وجود ویلاهای نور گیر به سبک قرن بیست و یکم  باشد و خیابان فنیقی‌ها تا قسمت میانی و به سمت پایین تا کناره دریا و موج‌ شکن حلزونی‌ شکل بجامانده از بندرگاه نیروی دریایی روم، ادامه دارد. در داخل شهر، حلقه‌های شهر باستانی و شبکه استعماری شهر فرانسوی اوایل قرن بیستم بیان‌کننده سایر بخشهای تاریخچه فتح، مقاومت، تحولات پی‌در‌پی و انتقال فرهنگی، از یک نگاه اسطوره‌ای به انقلاب یاس 2011 است. این نکات می تواند دلیل خوبی برای برپایی تور ارزان تونس  باشد.

جذابیتهای لایه‌ای شهر چیزهای هستند که بسیاری از بازدیدکنندگان پیش از انقلاب در مسیر خود به سمت ساهارا یا استراحت گاه های ساحلی مدیترانه‌ای هامت و سوسه کاملا آنها را از دست داده‌اند. این تعطیلات آفتابی بجز تونس متروکه بعد از سال 2011، همه موارد را به قبایل مختلف دسته‌بندی می‌کنند اما باتوجه به ضعف اکثر هشدارهای مسافرت به این کشور، نسل جدیدی از مسافران جایگزین شده‌اند. آنها به این مکان می‌آیند تا گذشته تونس و همچنین انرژی فرهنگی آن را کشف کنند و آنچه احمد لوبیری، موسس جشنواره بین‌المللی موسیقی افمورا، بعنوان «یک اشتیاق گسترده برای خلاق بودن» می‌بیند را درک کنند. لوبیری می‌گوید که این جشنواره از «جلسات جم در پارکینگها و کافی‌شاپها تا جشنواره‌های بسیار بزرگ» گسترش می‌یابد. گالریهایی مانند سلما فریانی و هوپ کانتمپروری همچنان در محلات مسکونی لا مارسا و سید بو سعید به رشد خود ادامه می‌دهند و  باردو، موزه آثار باستانی تونس با یک بخش جدید بلندپروازانه بازگشایی شد. که می تواند مکان مناسبی برای برگزاری تور ارزان تونس باشد

ماروان بن میلد مدیر لاچامبر بلو، یک بی‌اند‌بی مدینه می‌گوید«یک عادت تونسی این است که ما می‌دانیم چگونه از یک مهمان پذیرایی کنیم. ما بهمان اندازه که ارائه می‌دهیم، دریافت می‌کنیم» او بیان می‌کند که این محبوبیتهای جدید ممکن است شروع یک گفتگوی پرثمر نیز باشند.