نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اوکلاهوما، جاذبه دیدنی آمریکا- قسمت ششم از 24 نقطه متفاوت دنیا

اوکلاهوما

افتخار دشتها

 

اوکلاهوما (برخی اوکلاهاما تلفظ می کنند) از ایالت‌های جنوب غرب آمریکا است. این ایالت بیستمین ایالت پهناور و بیست و هشتمین ایالت پرجمعیت امریکا به شمار میرود. پایتخت و شهر مهم آن اکلاهوما سیتی، و شهر مهم دیگر آن شهر تولسا است است. نام اوکلاهوما به معنی مردم سرخ می باشد. به این ایالت ایالت سونر ها هم می گویند. در 16 نوامبر سال 1907 این ایالت به عنوان ایالت چهل و ششم به ایالات متحده پیوسته است.

صنایع هوانوردی، انرژی، ارتباط از راه دور و تکنولوژی پایه های اقتصاد اوکلاهوما را تشکیل می دهد. دومین رتبه در تولید گاز و پنجمین در تولید گندم در امریکا در اختیار این ایالت است.جمعیت ایالت اوکلاهوما بیش از سه میلیون و 800 هزار نفر است که 90% آن را سفید پوستان تشکیل می دهند. بیشترین جمعیت بومیان امریکا در این ایالت وجود دارد. اوکلاهوما آب و هوای قاره ای دارد. رودخانه مرکزی اوکلاهوما یک جایگاه عمومی قایق و یک رودخانه دنباله جدید غربی دارد. یک مرکز قایق‌سواری در موجهای خروشان 11هکتاری آب‌ سفید در سال 2015 تاسیس شده است که برای برگزاری تور ارزان آمریکا مناسب می باشد. از مراکز علمی فرهنگی مشهور دانشگاه‌های مشهور اکلاهوما می توان به دانشگاه اوکلاهوما، مرکز علوم درمانی دانشگاه اوکلاهوما،  دانشگاه ایالتی اوکلاهوما و موزه گیاه شناسی اشاره کرد  زیباترین بخش جاده 66 آمریکا، در شمال شرق شهر اوکلاهاما است. که  می تواند برای کسانی که به دنبال تور ارزان  آمریکا هستند گزینه ی مناسبی باشد.