نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
هایدا گوایی، جاذبه دیدنی کانادا- قسمت پنجم از 24 نقطه متفاوت دنیا

هایدا گووایی

آواهای سکوت

آن چیزی که مردم بیشتر در رابطه با هایدا گووایی به ذهنشان خطور می‌کند، سکوت است. این مجمع‌الجزایر در فاصله 180 مایلی از ساحل بریتیش کلمبیا قرار دارد و در آن خلیج های تودرتو، جنگلهای انبوه با سروهای بلند را دربرگرفته‌اند که مکان مناسبی برای برپایی یک تور ارزان کانادا می باشد. دانشمندان در زیر زمین شواهدی از حضور انسان یافته‌اند که به 12000 سال پیش برمی‌گردد.

گووجا یک رهبر هایدایی می‌گوید «ما دانش‌آموزان، منهای لپ‌تاپ و تلفنهای همراه شان را به این جنگل آوردیم».«آنها می‌توانستند یک مداد و یک تبلت برای طراحی همراه خود داشته باشند. بعد از چند ساعت، یکی از دانش‌آموزان گفت که صدای مداد بهنگام کشیده شدن روی پد بسیار بلند است». که حاکی از سکوت مثال زدنی جنگل دارد.

سی سال پیش این مکان خیلی ساکت نبود. در سال 1985 مردم هایدا نگران آسیب زیست محیطی ناشی از برش یکسره درختان جنگل بودند. این درختان ادامه راه جاده جنگلی را مسدود کرده بودند. این اعتراض صلح‌آمیز منجر به ایجاد ذخیره‌گاه پارک ملی گووایی هاناس کانادا، منطقه ذخیره‌گاه حفاظت دریایی ملی و منطقه میراث هایدا شد. در روستای اس‌گانگ ‌جی‌وای، نگهبانان هایدا فرهنگ خود را برای این بخش از میراث جهانی یونسکو با بازدیدکنندگان به اشتراک می‌گذارند که می تواند برای کسانی که از تور ارزان کانادا استفاده می کنند جالب توجه و مفید باشد. .

ارنی گلداستون یک هایدایی که سرپرست گووایی هاناس است می‌گوید«شما از حس شنوایی خود بیشتر استفاده می‌کنید». «شما صدای آبی که ساحل را می‌شوید، صدفهایی که پرانده می‌شوند، کلاغها، عقابها و پرندگان آوازخوان جنگل را می‌شنوید».