نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
کویاسان، جاذبه مذهبی ژاپن- قسمت سوم از 24 نقطه متفاوت دنیا
تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1394/12/15

کویاسان، ژاپن
بگذارید روشنگری کنیم
قلب ساده و بی پیرایهٔ بودیسم ژاپنی در کویاسان خیلی محکم می‌تپد. کویاسان مجتمعی برای راهبه‌ها است و با قطار در فاصله دو ساعت در جنوب ازاکو قرار دارد. کویاسان در سال 2015 هزارودویستمین سالگرد خود را اعلام کرد.
این شهر توسط راهبه ای محترم به نام کوبو دایشی در سال 816 بعنوان قرارگاهی مرکزی برای مدرسه‌اش در مکتب بودیسم به نام مدرسه شینگون تاسیس شد، و هنوز بعنوان یکی از جایگاههای مذهبی و پاک در ژاپن باقی مانده‌است.
در این مکان مذهبی، بر خلاف دیگر اماکن بدر ژاپن، با بازدید کننده ای که قرار است یک روز اینجا به عنوان راهبه تجربه ای نو داشته باشد، بسیار خشن برخورد میشود. راهبه ها پس از مراسم آتش به هنگام اولین پرتوی نور صبحگاهی می‌گویند «Koyasanیعنی خلوص». در این مراسم فرد روحانی همراه با ضربه‌های طبل و پاشیدن گیاهان و روغن روی شعله‌هایی بلند و فروزان، لوحه‌های آرزوی چوبی را می‌سوزاند. با سکونت در یکی از معابدی که از مهمانان پذیرایی می‌کنند، روزنه‌ای به سمت زندگی روزانهٔ راهبانه گشوده می‌شود. بازدید کنندگان همراه با مهی غلیظ و فراگیر بیدار می‌شوند و از آنها دعوت می‌شود تا به دعای صبحگاهی بپیوندند که با سنجها، گونگها و بخور در هم می‌آمیزند. شبانگاه، راهبان جدی که روز را با پاک کردن راهروهای چوبی با دستان خود آغاز می‌کنند غذایی گیاهی را تقریبا با صدای تالاپ در مقابل بازدیدکنندگان پرتاب می‌کنند.
این اعتقاد وجود دارد که کوبو دایشی هنوز در اینجا زندگی می‌کند و در حالت تمرکز ابدی در آرامگاهی پُرنقش‌ونگار نشسته است. در طی قرنهای متمادی ثروتمندترین و قدرتمندترین ژاپنی‌ها مقبره‌هایی قصرمانند نیز در اینجا ساخته‌اند. شبانگاه، کوره راهی شبح‌گونه که با فانوس روشن شده‌است در بین سنگهای پوشیده از خزه و در اعماق اسرار و شکوه ژاپن باستان درهم می‌پیچد.