نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
ملینا شهر متحول شده در کلمبیا- قسمت دوم از 24 نقطه متفاوت دنیا

ملینا در کلمبیا
برای گلها شهرت دارد. بله، گلها.
آنرا معجزه Medellinمی‌نامیم. دومین شهر بزرگ کلمبیا ضعف های خاص خودش را دارد، اما این شهر که پایتخت سابق کوکائین جهان محسوب می‌شود بازپروری شده‌است. به لطف سیاستهای نظارتی اجتماعی که این شهر پرمخاطره را به اَبَرشهری الگو تبدیل کرده است، تروریسم به توریسم واگذار تبدیل شده است. زاغه‌ها که زمانی پلیس از پا گذاشتن در آنها وحشت داشت، حالا از طریق ورود به دنیای اینترنت به کانون فرهنگی و توریستی تبدیل شده است. در مرکز شهر نور خورشید روی آسمان خراشها و معماری پیشرفته می‌درخشد که در قابی از کوههای رشته کوهِ آند محصور شده‌اند.
پارکهای عمومی مملو از آثار هنری در قلب این نوسازیهای کلی شهر قرار دارند. مجسمه‌های جذاب اثر یکی از بومیان Medellin به نام Fernando Botero در Plaza Botero قرار دارند و آنرا تزئین می‌کنند. در همین نزدیکی، مردم در پارکی معروف به "پارک پابرهنه" بدون کفش و جوراب قدم می‌زنند تا در میان این باغ دوباره احساس جوانی کنند. اهالی Medellin که دیوانهٔ هنر هستند کارخانه فولاد را به موزه هنرهای مدرن تبدیل کرده‌اند. رستوران Bonuar در این موزه تلفیقی از بهترین غذاها و موسیقی آمریکای جنوبی را ارائه می دهد.