نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
کورسیکا(زادگاه ناپلئون)- قسمت اول از 24 نقطه متفاوت دنیا
تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1394/12/05

کورسیکا
جزیرهٔ خرم زادگاه ناپلئون
دویست سال پس از اینکه ناپلئون بناپارت آخرین شکست نظامی خود را متحمل شد، محل تولدش بنام کورسیکا، سرسختانه در واترلوی ِفرهنگی خود مقاومت می‌کند. هرچند این جزیرهٔ مدیترانه‌ای پیوندهای تاریخی عمیقی با ایتالیا دارد و تنها از سال 1769 بخشی از فرانسه شده‌است، 300000 نفر جمعیت ساکن در آن همچنان پُرغرور به فرهنگ منحصربفردشان افتخار می‌کنند، از جمله زبان کورسیکایی که غنی از ضرب‌المثل است. اما اهالی آن همواره در تلاش هستند تا این میراث را در مقابل صنعت توریسم و تاثیرات آن که محیطها را یکسان و یکنواخت می‌کنند همچنان جذاب و درخشان حفظ کنند.
خوشبختانه، اکثریت جمعیت سه میلیونی که سالانه از این جزیره بازدید می‌کنند بدلیل لذتهای انکارناپذیر ساحل یا لذت و هیجان بازدید از عمارت تاریخی بناپارت در شهر Ajaccio به این جزیره سفر می‌کنند. اینها همگی باعث می‌شوند که قسمتهای کوهستانی داخلی جزیره عمدتا دست نخورده باقی بمانند. Jean-Sebastien Orsini رهبر گروه کُر پلی‌فونیک در شهر کوهپایه‌ای Calanzana توصیه می‌کند «به قسمتهای داخلی بروید، آنگاه روح کورسیکا را خواهید دید».
باغهای زیتون و روستاهای آرام روی دامنه‌های شیب‌دار و دره‌های دورافتادهٔ بخشهای داخلی بصورت خالهایی دیده می‌شوند، که قسمتهای گسترده‌ای از آنها در ناحیه پارک طبیعی Corse محافظت می‌شوند و این پارک بیش از 40 درصد از این جزیره را در بر می‌گیرد. کوره راههای مخصوص ِپیاده‌روی جنگلهای بلوط و کاج را به هم ارتباط می‌دهند. در روستاها، با اهالی کورسیکا روبرو می‌شوید که هنوز عمیقا به این ضرب‌المثل از کریستوفر هال اعتقاد دارند «وقتی زبانی سکوت می‌کند، مردم می‌میرند».