نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
تور ارزان بلغارستان اما جذاب !!!
تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1394/10/01

در مقاله قبلی در مورد تور ارزان بلغارستان صحبت کردیم، در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم که حتی در یک تور ارزان بلعارستان هم میتوان اماکن دیدنی و توریستی بلغارستان را دید.

میدان شاهزاده الکساندر باتنبرگ :
این میدان بزرگترین میدان بلغارستان است که لقب شاهزاده الکساندرباتنبرگ را روی آن گذاشته شده است، طبق عرفی که در بلغارستان وجود دارد این میدان مناسبترین محل برای برگزاری کنسرت ها میباشد.

کلیسای جامع نوسکی :
این بنای تاریخی در ابتدا برای کشته شدگان در جنگ جهانی ساخته شده بود که در ساخت آن ازبهترین سنگ های مرمرسفید و چوب های اعلا استفاده شده بود. اما پس از مدتی آن را به کلیسا تبدیل کرده اند، نکته جالب درباره این کلیسا این است که صدای ناقوس آن از فاصله 30 کیلومتری هم شنیده می شود .

صوفیه نماد ارتش سرخ :
بنای  تاریخی ارتش سرخ در صوفیه پایتخت بلغارستان بنایی یادبود از ارتش سرخ در پارک ارتش شوروی می باشد که توسط روس ها در سال 1954 ساخته شده است. این بنا در روبروی درب ورودی پارک، در بالای یک سکو و در ارتفاع 34 متری نصب شده است که یک سرباز ارتش سرخ ، با خوشحالی و تشکر یک زوج بلغاری را به سمت آزادی هدایت می کند.

وارنا :
وارنا یکی از شهرهای بندری در بلغارستان است که در کرانه دریای سیاه واقع شده است، در این شهر قایق های برقی ای وجود دارد که به وسیله سیم از یک طرف رودخانه به طرف دیگر می رود. این شهر در صنعت ساخت کشتی بسیار فعال است.

باغ دریایی :
باغ دریایی در شهر وارنا قرا ر دارد این باغ در امتداد دریای سیاه واقع شده است، این پارک زیبا یکی از قدیمی ترین پارکهای بلغارستان است  که دارای موزه دلفین ها و چندین رستوران می باشد.

صومعه آلادژا :
صومعه آلادژا در یک منطقه جنگلی محافظت شده و در مجاورت پارک طبیعت و نوک صخره قراردارد، تاریخ اولیه این بنا به قرن چهارم هجری بر می گردد و در حال حاضر درحال نابودی است.