امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶25 September 2017
جستجوی سفربانک
close

مقاصد برتر تعطیلات سال میلادی- بخش دوم

مقاصد برتر تعطیلات سال میلادی- بخش دوم
211 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1394/09/22
: تاریخ

5. سِبو، فیلیپین
جزیره سبو یکی از جزایر کشور فیلیپین در آسیا است.احتمالا فقط در فیلیپین است که مراسم کریسمس را از اوایل سپتامبر آغاز کرده و تا اوایل ژانویه ادامه می دهند. در طول مدت تعطیلات، غذا و خانواده دو عنصر جدایی ناپذیرند. اگر در این مدت در سبوی فیلیپین باشید گرم ترین و لذیذ ترین کریسمس عمرتان را تجربه می کنید، این جزیره بخشی از گروه جزیره‌های ویسایا به حساب می‌آید که در مرکز کشور فیلیپین قرار گرفته‌اند.
 

6.  سیدنی، استرالیا
در فصل کریسمس کنسرت های بسیاری در مرکز سرگرمی های سیدنی برگزار می شود. یکی دیگر از کارهایی که بسیار توصیه می شود، قدم زدن در صبح زود و عبور از «پل بندرگاه سیدنی» است. علاوه بر آن، سفر دریایی شبانگاه و دیدن کردن از مناظر دیدنی، و شام خوردن بر فراز این شهر حقیقتا لذت بخش است، البته دیدن تندیس کوروش بزرگ را در پارک المپیک فراموش نکنید.
 

7.  هِلسینکی، فنلاند
هِلسینکی یکی از پایخت هایی است که به اندازه شایستگی اش، در دنیا شناخته شده نیست.  و در زمرۀ بهترین شهرهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی قرار دارد. در خیابان Aleksanterinkatuدر مرکز این شهر، به علت فضای خاصی که طراحی شده است دنیای قصه های پریان در ما زنده می شود.  با آواز کریسمس و دیگر کنسرت ها، و بخصوص جشن سال نو در میدان «سنا» با تمام وجود روح کریسمس را می توان حس کرد.

گالری

تور ارزان فیلیپینتور ارزان استرالیاتور ارزان فنلاند

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: