نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
مقاصد برتر تعطیلات سال میلادی- بخش دوم
تعداد بازدید : 228
تاریخ : 1394/09/22

5. سِبو، فیلیپین
جزیره سبو یکی از جزایر کشور فیلیپین در آسیا است.احتمالا فقط در فیلیپین است که مراسم کریسمس را از اوایل سپتامبر آغاز کرده و تا اوایل ژانویه ادامه می دهند. در طول مدت تعطیلات، غذا و خانواده دو عنصر جدایی ناپذیرند. اگر در این مدت در سبوی فیلیپین باشید گرم ترین و لذیذ ترین کریسمس عمرتان را تجربه می کنید، این جزیره بخشی از گروه جزیره‌های ویسایا به حساب می‌آید که در مرکز کشور فیلیپین قرار گرفته‌اند.
 

6.  سیدنی، استرالیا
در فصل کریسمس کنسرت های بسیاری در مرکز سرگرمی های سیدنی برگزار می شود. یکی دیگر از کارهایی که بسیار توصیه می شود، قدم زدن در صبح زود و عبور از «پل بندرگاه سیدنی» است. علاوه بر آن، سفر دریایی شبانگاه و دیدن کردن از مناظر دیدنی، و شام خوردن بر فراز این شهر حقیقتا لذت بخش است، البته دیدن تندیس کوروش بزرگ را در پارک المپیک فراموش نکنید.
 

7.  هِلسینکی، فنلاند
هِلسینکی یکی از پایخت هایی است که به اندازه شایستگی اش، در دنیا شناخته شده نیست.  و در زمرۀ بهترین شهرهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی قرار دارد. در خیابان Aleksanterinkatuدر مرکز این شهر، به علت فضای خاصی که طراحی شده است دنیای قصه های پریان در ما زنده می شود.  با آواز کریسمس و دیگر کنسرت ها، و بخصوص جشن سال نو در میدان «سنا» با تمام وجود روح کریسمس را می توان حس کرد.