نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
درباره دبی 1
تیتر خبر : ‌درباره دبی 1
تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1394/09/01

اغلب تصور میشود که دبی تفریح گاهی فقط برای ثروتمندان و افراد معروف است. این می تواند به این معنی باشد که گردشگرانی که از سفر خود به دبی برای دوستانشان تعریف می کنند، افراد خوش شانسی محسوب می شوند. اگر چه، واقعیت این است که دولتمردان دبی باتمام قدرت سعی بر تقویت گردشگری بین المللی دارند و درهای امارات به روی مردم از هر طبقه اجتماعی باز است. یکی از دلایل اصلی ای که باعث می شود بازدید کنندگان خارجی به دبی بیایند امکانات خرید و تورهای ارزان دبی است. بیش از هفتاد مرکز خرید در دبی وجود دارد، همچنین تعداد بی شماری بازار های خرده فروشی سنتی در آنجا هست. بسیاری از فروشنده ها هنوز روی قیمت کالا با مشتریان چانه می زنند، برای همین اینکه اولین قیمت پیشنهادی را قبول کنید، ایده خوبی نیست. بهتر است خریداران و همچنین تماشاکنندگان، بازدید از پاساژ«ابن بطوطه» را از دست ندهند، این پاساژ به اسم یک جهانگرد افسانه ای نام گذاری شده است و به سبک های جغرافیایی مختلفی تقسیم شده است و علاوه بر بازارهای خرده فروشی، شامل تنوع وسیعی از امکانات سرگرمی و تفریح، غذا و نوشیدنی است.