نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
درباره بانکوک
تعداد بازدید : 229
تاریخ : 1394/08/23

به نام خدا

بانکوک به عنوان پویاترین و جذاب‌ترین شهر آسیای جنوب شرقی، ترکیبی مسحور‌کننده و تکان‌دهنده از پدیده‌های مدرن و کهن است. آسمان‌خراش‌های بتنی پراکنده لابلای خانه‌های سنتی چوبی دیده می‌شود و معابدی درخشان در کنار معابدی که با تصاویر طلایی بودا می‌درخشند ساخته شده است. زمانی بانکوک که در کنار دشت سیلابی رودخانه‌ی چائو‌پرایا ساخته شده است به عنوان «ونیز شرق» معروف بود چرا که کانال‌ها در شهر با هم تقاطع داشتند، هرچند امروزه اغلب آن‌ها به معابر پر از ترافیک تبدیل شده‌اند. این راه‌ها بخش‌های قدیمی‌تری مانند جزیره‌ی سلطنتی راتان‌اکوزین و محله‌ی شلوغ چینی‌ها را به مناطق مملو از هتل و محل‌های اقامت در اطراف خیابان‌های سوخومویت، سیلوم و ساتورن متصل می‌کند. هر جا که بروید بوی گل یاس و غذاهای کبابی خیابانی به شما یادآوری می‌کنند که کجا هستید.