نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
دیدنیهای استانبول
تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1394/08/19

مسجد آبی یا مسجد سلطان احمد
مناره‌های شیار دار و گنبدهای استانبول که به دستور سلطان احمد ساخته شده بوده است، بیشتر به اسم مسجد آبی شناخته شده است که مشرف بر دریای مرمر است. مسجد طلاکاری شده سلطان محمد که با تابش خورشید می‌درخشد، مسجدی که آن را با نام مسجد آبی می‌شناسند آن هم به خاطر کاشی‌های آبی است که قسمت جلویی مسجد را تزئیین کرده گویی حداقل 30 مقبره را می‌بینید.
رقص درویش‌ها
درویش‌هایی با ردای سفید که اعضای حلقه‌ی دینی صوفیان مسلمان هستند نماد خود یعنی "رقصی که در آن از خود بی خود" می‌شوند را در گالاتا مولویانسی استانبول و تالار رقص درویشان نشان می‌دهند.
بازار بزرگ
طاق‌های کاشی کاری شده و دیگر قسمت‌های تزئینی بازار بزرگ، استانبول را از سایر بخش‌های استانبول جدا کرده است و به خاطر مغازه‌های بیشمارش معروف است، مغازه‌هایی که از فرش گرفته تا جواهر و طلا تا لباس‌های ورزشی می‌فروشند.
رقص شکم
حرکتی آرام از رقاصان شکم ترک که یکی از رقص‌های موجود شهر استانبول است.
حمام‌هایÇemberlitas
بازدید کننده‌ی حمام‌هایÇemberlitas  از آب گرمی که بر روی سنگ‌های داغ حرارت می‌بیند لذت می‌برد، این مکان را "سنان" ، معمار معروف دهه‌ی 1500 ساخته است که تجلی گر آداب و رسوم پرافتخار ترکیه ای آن زمان است.
مغازه‌های شکلات
افزودنی‌های شیرین، راحت الحلقوم طعم دار ترکی، آب نبات سفت، و رب و سس بادام بو داده از جمله خوش مزه ترین چیزهایی است که در قنادی "علی مهدین هاکی بکیر" یافت می‌شود که ساخت این شیرینی‌های خوشمزه را در سال 1777 شروع کرده است.
دستفروشان آب گیلاس
لباس‌های خیره کننده‌ی آبمیوه فروشان نشان دهنده‌ی روش آبگیری نزدیک مسجد سوفیا هاگیا (در پس زمینه) است.