نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
درباره استانبول
تعداد بازدید : 1268
تاریخ : 1394/08/16

نویسنده و سیاستمدار فرانسوی الاصل آلفونسو دی لامارتین در قرن نوزدهم با تعجب و ذوق بسیار گفت: «اگر یک شخص شانس این را داشت که تنها یک بار جهان را ببیند، بهتر است نگاهی هم به استانبول داشته باشد.» استانبول با سابقه ای به طول شانزده قرن که پایتخت روم شرقی، روم و امپراطوری عثمانی‌ها بود حال دیگر وارد دنیای متمدن شده است. این شهر دو قاره را به هم نزدیک می‌کند، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر مجازی، فرهنگ و فلسفه اروپایی‌ها و آسیایی‌ها، باختر و خاور را بهم پل می زند. این شهر که از قدیم به عنوان مرکز جامعه‌ی مسیحیان برای بیش از یک هزاره و بعد از آن اسلام برای مدت 500 سال، شهری چند ملیتی و مقاوم بوده است اما همچنان قمرویی برای سردمدارن، کلیسای ارتدوکس شرقی، مناطق میراث یهودی و میراث‌های نژادهای مختلف است. این شهر نقطه‌ی عطف تاریخ بشریت است، منطقه ای با رشد بی رویه 700 مایل مربع (1812 کیلومترمربع)، کلان شهری پر از تپه مزین به نزدیک به 20000 منطقه‌ی فرهنگی از 16 هزاره قبل از میلاد مسیح تا به امروز است. این شهر با 19 مایل (30 کیلومتر) در امتداد تنگه بسفر بنین دریای مرمر و دریای سیاه رکن اصلی راه‌های تجاری به تمامی جهات است. استانبول اگرچه دیگر پایتخت نیست اما قلب جهانی و مرکز امور مالی وپر جمعیت ترین شهر جمهوری ترکیه است. رشد بی رویه جمعیت این شهر به بیش از 10 میلیون نفر رسیده
(در سال 2015) و همچنان در حال رشد به سمت روستاهای ساحلی با کوچه‌های سنگفرش شده و حوزه‌های صنعتی شیشه و فلز است و با مسابقات لیگ فوتبال و بلوارهایی پر از مغازه‌های طراحی لباس روح تازه ای در آن است. بیزانس، رم جدید، قسطنطنیه، استانبول قدیم نام‌هایی است که با گذر زمان تغییر کرده اما افتخارات همچنان پابرجا هستند.