نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
معرفی کشورها >

معرفی کشور سوئد

معرفی کشور سوئد

سوئد (به سوئدی: Sverige به تلفظ افسْوفریّه) ، کشوری است در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی . از غرب با کشور نروژ ، از شمال شرق با کشور فنلاند ، از شرق با خلیج بوتنیا ، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه ‌است . نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شده ‌است . پایتخت این کشور شهر استکهلم است .
سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴ کیلومتر مربع ، سومین کشور بزرگ اروپا از نظر مساحت می‌باشد . جمعیت سوئد بیش از ۹٫۲ میلیون نفر است که تقریبا ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند . این کشور با تعداد ۲۰ نفر در هر کیلومتر مربع از تراکم جمعیت پایینی برخوردار است که بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند . همچنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند .
کشور سوئد از حکومت مشروطه برخوردار بوده و دولت به شکل پارلمانی اداره می‌گردد . پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور توسط نخست وزیر اداره می‌شود .
مردم
مردم سوئد همراه با مردمان نروژ ، ایسلند و دانمارک از شاخه ژرمنی اقوام هند و اروپایی بوده و تبارشان به وایکینگ‌ها می‌رسد .
سوئدی‌ها جزو شهروندانی در جهان هستند که از کیفیت بالای زندگی برخوردارند . نرخ بیکاری آن پایین است و اقتصاد آن بر پایه مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری‌ها استوار است .
زبان
زبان سوئدی از خانوادهٔ زبان‌های هند و اروپایی شاخهٔ ژرمنی است و با زبان‌های نروژی و دانمارکی نزدیکی دارد . این سه زبان بسیار به هم نزدیک بوده و اغلب گویشوران آن‌ها می‌توانند هر کدام به زبان خود با هم ارتباط زبانی برقرار کنند . زبان سوئدی ، زبان رسمی کشور سوئد می‌باشد . در برخی نواحی شمالی کشور ، به زبان فنلاندی نیز تکلم می‌گردد . تعداد ۴ زبان اقلیمی اعم از فنلاندی ، تورندال ، رومانی (زبان کولی‌ها) و ییدیش (زبان یهیودیان) در کشور سوئد تکلم می‌گردد . شهروندان سوئدی تا حدود معینی در تعامل با دستگاه‌های دولتی از حق استفاده از این زبان‌ها برخوردار بوده و هم چنین درخصوص مراقبت‌های کودکان و بزرگسالان از حق استفاده از زبان‌های فنلاندی و سامی نیز برخوردار می‌باشند .
دین
بین ۴۶ تا ۸۵ درصد مردم سوئد به وجود خدا اعتقاد ندارند .
جغرافیا
در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی سوئد در شمال اروپا واقع شده و دارای آب و هوای بسیار سردی است . این کشور از نظر طبیعی ، از ۴ ناحیه تشکیل  شده ‌است . کوههای پوشیده از جنگل در منطقه نورلند در شمال ، زمینهای مرتفع یونکوپینگ در جنوب ، دریاچه دیستریکت در ناحیه مرکزی ، و جلگه حاصلخیز اسکانیا در  منتهی­الیه بخش جنوبی ­کشور . تابستانها کوتاه و گرم و  زمستانهای سرد و طولانی از ویژگیهای آب و هوای این کشور است .
میانگین بارش سالانه از ۲۰۰ سانتی متر در غرب و جنوب غربی ، تا ۵۰ سانتی متر در شرق و جنوب شرقی متغیر است . بیش از نیمی از مساحت این کشور از جنگل پوشیده شده و طبعاً ، صنایع چوب و ساخت ماشین آلات مرتبط با آن ، معمول و متداول است . در قسمت های شمالی سوئد شش ماه از سال روز و شش ماه شب است که این بخاطر نزدیک بودن به قطب شمال است . ولی در قسمت های جنوبی میتوان چهار فصل را دید .

سوئد در یک نگاه
معرفی اجمالی

زبان : -

دین : -

تعداد توریست : -

رشد جمعیت : -

ساختار دولتی

پایتخت : استکهلم

حکومت : -

تعطیل ملی : -

احزاب سیاسی : -

ساختار اقتصادی

واحد پول : -

شرکاء تجاری : -

کشاورزی : -

صنعت : -

رشد اقتصادی : -

ساختار ارتباطات

خط تلفن : -

همراه : -

کاربر اینترنت : -

شناسه اینترنت : -

سایت : -

ساختار جغرافیایی

مساحت : -

آب و هوا : -

همسایه ها: -

منابع طبیعی : -

اختلاف ساعت: -

ساختار حمل و نقل

خطوط نفت : -

زمینی: -

راه آهن: -

آبی: -

فرودگاه: -