امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶24 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

قسمت دوازدهم: تبلیغات اینترنتی- 2

قسمت دوازدهم: تبلیغات اینترنتی- 2
202 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1395/05/14
: تاریخ

در ادامه قبل قبل که در مورد لزوم تبلیغات اینترنتی و باید ها و نباید ها صحبت کردیم، در این مقاله میخواهم در مورد انواع این تبلیغات کمی توضیح بدهم. و در مقاله بعدی شرایط سرویس دهنده خوب را خواهم گفت.
تبلیغات در اینترنت چند دسته بندی مهم دارد:
بنرهای تبلیغاتی، تبلیغات متنی، ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، شبکه های اجتماعی، بهینه سازی گوگل، سایتهای تبلیغاتی رایگان  و ...
هر کدام از این دسته بندی ها بسته به بودجه و هدفی که سایت دنبال می کند میتواند با هم و یا جداگانه مورد استفاده قرار گیرد.
- بنرهای تبلیغاتی: که در سایتهای پر بازدید گذاشته میشود و معمولا هزینه زیادی داشته و در بازه های زمانی محدودی خریداری میشود، بیننده با کلیک بر روی آن وارد وب سایت شما شده و از خدمات شما استفاده می کند. این بنرها میتواند به صورت تبادلی یا تهاتری باشد.
- تبلیغات متنی: شبیه به تبلیغات بالا می باشد و البته صرفا متن است. این تبلیغات به بهینه سازی نیز کمک میکند.
- ایمیل مارکتینگ: ارسال ایمیل های انبوه با متن و عکسی که مد نظر شما است به بانک های اطلاعاتی ای که فروشنده پیشنهاد میدهد.
- اس ام اس مارکتینگ: ارسال پیامک به بازار هدف شما.
- شبکه های اجتماعی: که مجموعه ای از فعالیتهای رایگان و پولی شما در شبکه  های اجتماعی مبتنی بر کامپیوتر یا موبایل است. این نوع تبلیغات بسیار سود آور و مفید است.
- بهینه سازی گوگل: به مجموعه کارهایی که شما و تیم طراحی سایت برای شما انجام میدهند تا سایت شما بر اساس کلماتی که هدف شما است در صفحه اول گوگل ظاهر میشود گفته میشود که مهمترین و پایدارترین نوع تبلیغات است.
- سایتهای تبلیغاتی رایگان: که تعداد بسیار زیادی داشته و شما میتوانید به صورت رایگان و به تعداد محدود تبلیغات متنی، عکسی و یا هر دو را داشته باشید.
در مقاله بعدی در مورد شرایط یک سرویس دهنده خوب در مورد هر کدام از انواع تبلیغات حرف خواهم زد.
پایان قسمت دوازدهم/اباذر افشار
@parvaz_co
@abazarafshar

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: