نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قسمت دوازدهم: تبلیغات اینترنتی- 2

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1395/05/14

در ادامه قبل قبل که در مورد لزوم تبلیغات اینترنتی و باید ها و نباید ها صحبت کردیم، در این مقاله میخواهم در مورد انواع این تبلیغات کمی توضیح بدهم. و در مقاله بعدی شرایط سرویس دهنده خوب را خواهم گفت.
تبلیغات در اینترنت چند دسته بندی مهم دارد:
بنرهای تبلیغاتی، تبلیغات متنی، ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، شبکه های اجتماعی، بهینه سازی گوگل، سایتهای تبلیغاتی رایگان  و ...
هر کدام از این دسته بندی ها بسته به بودجه و هدفی که سایت دنبال می کند میتواند با هم و یا جداگانه مورد استفاده قرار گیرد.
- بنرهای تبلیغاتی: که در سایتهای پر بازدید گذاشته میشود و معمولا هزینه زیادی داشته و در بازه های زمانی محدودی خریداری میشود، بیننده با کلیک بر روی آن وارد وب سایت شما شده و از خدمات شما استفاده می کند. این بنرها میتواند به صورت تبادلی یا تهاتری باشد.
- تبلیغات متنی: شبیه به تبلیغات بالا می باشد و البته صرفا متن است. این تبلیغات به بهینه سازی نیز کمک میکند.
- ایمیل مارکتینگ: ارسال ایمیل های انبوه با متن و عکسی که مد نظر شما است به بانک های اطلاعاتی ای که فروشنده پیشنهاد میدهد.
- اس ام اس مارکتینگ: ارسال پیامک به بازار هدف شما.
- شبکه های اجتماعی: که مجموعه ای از فعالیتهای رایگان و پولی شما در شبکه  های اجتماعی مبتنی بر کامپیوتر یا موبایل است. این نوع تبلیغات بسیار سود آور و مفید است.
- بهینه سازی گوگل: به مجموعه کارهایی که شما و تیم طراحی سایت برای شما انجام میدهند تا سایت شما بر اساس کلماتی که هدف شما است در صفحه اول گوگل ظاهر میشود گفته میشود که مهمترین و پایدارترین نوع تبلیغات است.
- سایتهای تبلیغاتی رایگان: که تعداد بسیار زیادی داشته و شما میتوانید به صورت رایگان و به تعداد محدود تبلیغات متنی، عکسی و یا هر دو را داشته باشید.
در مقاله بعدی در مورد شرایط یک سرویس دهنده خوب در مورد هر کدام از انواع تبلیغات حرف خواهم زد.
پایان قسمت دوازدهم/اباذر افشار
@parvaz_co
@abazarafshar