نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مخترع خودش باید عاقل باشه!!

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1395/05/13

بر خلاف نظر 9/99 درصد جامعه که مخالف فحاشی هفته نامه یالثارات به سینماگران مملکت هستند، من کاملا موافق اون کارشون هستم. ببخشیدا اون آدم بی فکری که این فحش رو اختراع کرد، خواست نکنه، چطور خودتون از همه اختراع ها استفاده میکنید، همین هنرمندا خونشون هم کولر گازی دارن، هم اتو دارن و هم در ساعات اوج مصرف ازش استفاده میکنن، همه چی دارن، تازه همشم خارجیه، مخترعاشم خارجی هستن، حالا این هفته نامه وزین!!!!!!!! که داره از اختراعات ملی خودمون استفاده میکنه بد کرده؟ باید مثه شما بی فکرا باشه، اصن دوس داره، شمام استفاده کنین، تازشم اگه برید جلوی در هفته نامشون کلی اختراع دیگه هم هست که گذاشتن کم کم استفاده کنن نه مثل شما ندید بدید ها که کولر گازیتون رو میزارید رو زیاد و همشو استفاده میکنید، اینا کم کم استفاده میکنن که برا همه بمونه، برا منم گذاشتن کنار.
یه چند تا اختراع هم هست که همه اش به دست بشر بوده و میخوام به هنرمندا معرفی کنم تا در کنار اون اختراعات خارجی که استفاده میکنن این ها رو هم مد نظر داشته باشن:
-    دکمه برای اتصال به جلوی مانتو
-    جوراب برای پوشاندن پا
-    روسری برای پوشاندن موهای سر
-    کمی گشادی لباس، بدون شرح!!!

@abazarafshar