نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قسمت یازدهم: تبلیغات اینترنتی

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1395/04/31

معروف کردن هر برندی راهی داره، و بستگی داره که در چه بستری داریم کار میکنیم. وقتی در مورد سایت اینترنتی صحبت میکنیم پس قطعا بهترین بستر، اینترنت است، البته اصلا به این معنی نیست که راههای دیگر تبلیغاتی رو در نظر نگیریم، بلکه علاوه بر آن که شیوه های سنتی تبلیغ رو در نظر داشته باشیم، حتما حتما راههای متنوع تبلیغات در اینترنت رو در نظر داشته باشیم. به نظر من تبلیغات در اینترنت نسبت به هزینه ای که انجام میشود، هدفمندتر با تاثیر بالاتری است. یعنی اگر 50 میلیون در اینترنت تبلیغ کنیم تاثیر بهتری خواهد داشت و یک تبلیغ لوکس و گران خواهد بود ولی همین مبلغ در دنیای سنتی باید به 500 میلیون تبدیل شود تا خوب جلوه کند، البته نکته مهم در تبلیغات اینترنتی اینه که، یک کار تخصصی و علمی است و حتما باید با متخصص(لطفا روی من حساب نکنید-خخخخخخ) مشورت کنید. من در مقاله بعد درباره انواع تبلیغات اینترنتی صحبت خواهم کرد.
پایان قسمت یازدهم/اباذر افشار