امروز شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶19 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

گروه ضربت

گروه ضربت
239 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1395/04/28
: تاریخ

بعد از این که چای کاران، قالی بافان، صنعت کاران، صنف نساجی، صنف کفش و ... قافیه بازار رو به قاچاق چیان عزیز و کشور دوست داشتنی چین باختند و بعد از ورشکستگی به شغل شریف خانه داری روی آوردند، دوستان به فکر چاره افتادند و بالاخره دست به کار شدند. شاید باور کردنش سخت باشه ولی خودم با همین دو چشم آبی دیدم که یکی از بزرگترین قاچاق چیان میوه رو دستگیر و گاری(!!!) او را که حاوی 20 کیلوگرم از این خیار بزرگا، 33 کیلوگرم سیب، 100 کیلوگرم هنوانه شیرین به شرط چاقو بود، ضبط و در عملیاتی سنگین صاحب گاری را با ضربات مشت و لگد، دست بسته دستگیر کردند تا به سزای عمل زشت خود برسد. سطح قاچاق این فرد به حدی بود که از پسر 10 ساله اش نیز یک نصفه موز خالدار کشف و ضمیمه پرونده شد.
ماموران مربوطه که ماشالا 2 متر قد و 200 کیلو وزن داشتند، طوری به مردم نگاه میکردند که انگار م – خ  رو دستگیر کردند و به کشور برگردوند. ما هم که مثل بوق (دور از جون بوق) از عقب نگاه میکردیم و فیلم میگرفتیم.
خلاصه راحت شدیم، از دیروز خیار شده کیلویی 200 تومن، سیب کیلویی 136 تومن، هندونه که ریخته هیچ کس نگاه هم نمیکنه، ولی متاسفانه موز همون نصفه مونده بود که اون بچه قاچاقچی داشت میخوردش. اونم عیب نداره، من خودم یه آقاهه رو میشناسم که هر روز میاد تو کوچمون داد میزنه و موز میفروشه، نامرد کلی هم موز داره، فردا میرم لو میدمش تا این مفسد رو هم جمع کنن و موز هم فراوونی شه.

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: