نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گروه ضربت

تیتر خبر : ‌گروه ضربت
تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1395/04/28

بعد از این که چای کاران، قالی بافان، صنعت کاران، صنف نساجی، صنف کفش و ... قافیه بازار رو به قاچاق چیان عزیز و کشور دوست داشتنی چین باختند و بعد از ورشکستگی به شغل شریف خانه داری روی آوردند، دوستان به فکر چاره افتادند و بالاخره دست به کار شدند. شاید باور کردنش سخت باشه ولی خودم با همین دو چشم آبی دیدم که یکی از بزرگترین قاچاق چیان میوه رو دستگیر و گاری(!!!) او را که حاوی 20 کیلوگرم از این خیار بزرگا، 33 کیلوگرم سیب، 100 کیلوگرم هنوانه شیرین به شرط چاقو بود، ضبط و در عملیاتی سنگین صاحب گاری را با ضربات مشت و لگد، دست بسته دستگیر کردند تا به سزای عمل زشت خود برسد. سطح قاچاق این فرد به حدی بود که از پسر 10 ساله اش نیز یک نصفه موز خالدار کشف و ضمیمه پرونده شد.
ماموران مربوطه که ماشالا 2 متر قد و 200 کیلو وزن داشتند، طوری به مردم نگاه میکردند که انگار م – خ  رو دستگیر کردند و به کشور برگردوند. ما هم که مثل بوق (دور از جون بوق) از عقب نگاه میکردیم و فیلم میگرفتیم.
خلاصه راحت شدیم، از دیروز خیار شده کیلویی 200 تومن، سیب کیلویی 136 تومن، هندونه که ریخته هیچ کس نگاه هم نمیکنه، ولی متاسفانه موز همون نصفه مونده بود که اون بچه قاچاقچی داشت میخوردش. اونم عیب نداره، من خودم یه آقاهه رو میشناسم که هر روز میاد تو کوچمون داد میزنه و موز میفروشه، نامرد کلی هم موز داره، فردا میرم لو میدمش تا این مفسد رو هم جمع کنن و موز هم فراوونی شه.