نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هنگ‌کنگ، منطقه‌ی ویژه‌ی اداری چین

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1395/04/13

هنگ‌کنگ، چین

هنگ‌کنگ، منطقه‌ی ویژه‌ی اداری چین، یکی از مراکز پیشرو مالی، بانکداری و تجارت در جهان و دروازه‌ی میان شرق و غرب است. شما مبالغ کمِ شگفت‌انگیز، جزایرِ شناور و خط آسمانی یک‌شکل خواهید یافت. از چای در لابیِ استادانه‌ی هتل پِنینسولا  همراه با موسیقیِ یک اثر زهی لذت ببرید. معماری سنتی چینی را در روستای گونگ پینگ ببینید و سپس برای مناظرِ بی‌نظیر با تِرن به بالای قله‌ی ویکتوریا بروید.

شهر همچنین بیش از ۲۰۰ جزیره‌ی دریایی دارد، مانند جزیره‌ی لانتائو که نگاهی نادر به زندگی روستاییِ هنگ‌کنگ ارائه می‌دهد. پس از تاریکی هوا، نمونه‌ی واقعیِ زندگی را در رژه‌ی روشنایی الکتریکیِ دیزنی درک کنید؛ زمانی که هر شب در ساعت ۸ بعد از ظهر آسمان‌خراش‌ها در یک نمایشِ جادویی زنده می‌شوند و به یک موسیقی متنِ تکان‌دهنده می‌پردازند. همه ی این جذابیت ها  نصیب افرادی می شود که در تور ارزان چین شرکت می کنند.